Red Heat Kiev Bar

Red Heat Bar Kiev
Red Heat Bar Kiev

Ukrayna’da gece hayatının şehri Kiev’de büyüleyici dansçılarla bir gece geçirmek isteyenlerin adresi Red Heat Kiev, bar olarak hizmet veriyor. Kiev Pudol’da faaliyet gösteren Red Heat Club, gece hayatını seven insanlar tarafından oldukça tercih ediliyor. Kiev’de yoğun temponun içinde geceleri insanların son uğradığı yer Red Heat oluyor.

Red Heat Bar Kiev

Red Heat Bar Kiev

Red Heat Bar Kiev

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Red Heat Kiev Club şehrin küçük ama bir o kadar da samimi ve sıcak bir mekanı. Dans kulüplerin genelinde olduğu gibi, direk dansı, kucak dansı ve seksi Ukraynalı kızlar kulüpte ilk göze çarpanlardan. Kiev gece hayatında erkekleri düşünülerek hazırlanan Red Heat, Çarşamba günleri de yılın o haftası doğmuş erkek müşterilerine %20 oranında indirim yapıyor. Ayrıca indirimin yanında 1 özel şarkıda 2 Ukraynalı dansçı eşliğinde hediye de sunuyorlar. Ayrıca Red Heat özel günlerde, temalı partilerin de adresi. Ve kulübe dans izlemeye gelenler arasında hatırı sayılabilecek sayıda Ukraynalı bayanlar da bulunuyor. Ukraynalı kadınlar arasında, dans şov izleme ilgisi oldukça yüksek.

Red Heat Kulüp

Erkeklere hitap etmesi için özel olarak tasarlanan Red Heat Kulübü, şehre gelen erkek turistler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Kiev gece kulüpleri arasında özellikle buraya gelen Türk turistler tarafından en çok tercih edilen dans kulüplerinden biri. Turistler burada Ukraynalı kadınların etkileyici danslarını izleyerek eğlencelerini sürdürüyorlar. Eğlencesini bir kat daha arttırmak isteyenler, VIP odalarda özel kendilerine özel şovları izlemek üzere kabinlerin yolunu tutuyor.

Red Heat Fiyatlar

Red Heat Kulüp Fiyatlar

Red Heat Fiyatlar

Red Heat’in fiyatları verilen hizmete ve samimiyete göre gerçekten iyiydi. Fiyatlara gelecek olursak kulübe giriş için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. İçerde istediğiniz herhangi bir masaya oturabilirsiniz. Zaten kapıdan girdiğinizde sizi Ukraynalı dansçı kızlar ve hostesler karşılıyor ve oturacağınız yere kadar eşlik ediyorlar. Size menü getiriyorlar, menüde tüm fiyatlar yazıyor. Örnek vermek gerekirse, 1 bardak Chivas Regal viski ücreti 150 Grivna yani 6 dolar. Tek şarkılık dansçı kızların masanıza gelerek size özel dans etmesi ise 200 grivna yani 8 dolar. Özel VIP odaya geçiş yapmak isterseniz sadece VIP oda bedeli 30 dakika için 1000 Grivna yani 40 dolar. Bu fiyata 2 bardak viski ya da 1 kızın size özel dansı da dahil. Kalabalık bir grupla gittiyseniz ve VIP odada 1 saat geçirmek istiyorsanız 5 dansçı kızla 150 dolar gibi bir rakama mal olur.

Red Heat Kiev Rezervasyon ve İletişim

Gece kulübü ve dans bar olarak hizmet veren Red Heat haftanın her günü 22:00 ile 06:00 arasında hizmet vermektedir. Telefon ile rezervasyonlarınızda İngilizce personel tarafından yardım alabilirsiniz.

Adres: Petra Sahaidachnoho Street No: 10 Kiev Ukrayna

Telefon: +380 63 577 9188

Web: https://vk.com/redheat_kiev

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev Gece Hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın