Rio Club Dnepro

Rio Club Dnepro
Rio Club Dnepro

Rio Club Dnepro, Dnepropetrovsk kentinin en iyi ve en lüks mekanlarından birisi. Kulüp Dnepr nehri kenarında kendine ait lüks binasında hizmet vermektedir. Nehir manzaralı night clubte yaz aylarında iskele üzerinde özel dans şovları bulunmaktadır. Ayrıca restaurant bölümü de bulunan eğlence mekanı şık ve ilginç tasarımı ile ön plana çıkıyor. Ayrıca ses ve ışık sistemleri bakımından da Dnepropetrovsk gece kulüpleri arasında en iyi night club diyebiliriz.

Rio Club Dnepro kızları

Dnepropetrovsk kızları

Dnepropetrovsk kızları

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Dnepropetrovsk kızları için de ayrıca bir parantez açalım. Rio Club‘de internet efsanelerindeki gibi Ukraynalı kızlar kollarını açmış sizi bekliyor durumda değil. Bir çok kültürlü, zengin ve mekana sadece eğlenmek için gelmiş kızlar. Onlarla samimiyet kurmak için cebinizdeki para yeterli olmayacaktır. Ama Ukrayna’nın her kentinde ve gece kulübünde olduğu gibi burada da göreceğiniz güzel ve seksi kızlar ile iletişim kurmak için biraz Rusça biliyor olmanız gerekli., şansınız varsa da İngilizce bilen Ukraynalı kız bulabilirsiniz.

Rio Gece Kulübü

Rio Gece Kulübü

Rio Gece Kulübü

Rio Gece Kulübü Türkler ve turistler tarafından çok bilinmediği için Rusça bilen turistler için ideal. Bu mekanı diğer gece kulüplerinden ayıran bir özellikte kulübün iç tasarımı. Kulübün fotoğraflarından da göreceğiniz üzere kulübün değişik bir iç dekorasyonu var. Mekanda restaurant bölümü haftanın 7 günü açık. Rio Club Dnepro ise sadece Cuma ve Cumartesi günleri 400 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir. Genelde Cuma Cumartesi günleri, sevgililer günü, yılbaşı, 8 mart ve diğer özel günlerde kulüpteki doluluk oranı yüksek. Gece kulübü giriş ücreti kişi başı 250 Grivna yani 10 $, 2017 Mayıs ayı TL karşılığı ise 35 TL. Rio Club Dnipro gece hayatı alkol ve restaurant fiyatları ise  orta seviyede. Ukrayna gece hayatında özel bir yere sahip olan Rio Club 2 Kişi gideceğiniz bir gecede yemek ve içki için ödeyeceğiniz rakam 100 Tl ile 300 Tl arası. Örnek vermek gerekirse 1 Litre açtıracağınız jack daniels 300 TL.  Bazı özel günlerde dans şovlar, özel dansçıların seksi şovları da mevcut. Ayrıca mekana gelenlerle de özel sahne şovları ve yarışmalar düzenliyorlar. Ayrıca kulüpte bazı zamanlar manken defileleri için de kullanılmaktadır.

Rio Cafe Restaurant Dnepropetrovsk

Rio Cafe Restaurant Dnepropetrovsk

Rio Cafe Restaurant Dnepropetrovsk

Rio Cafe Restaurant Dnepropetrovsk restaurant ve cafe olmak üzere iki farklı mekanda da ayrıca hizmet veren bir tesis. Dnepr nehrine  sıfır cam kenarında masaları ile cafe bölümü de haftanın tüm günleri ilgi görüyor. Mekanda ayrıca Ukraynalıların kalyan diye tabir ettikleri nargile de içmeniz mümkün.  Restaurant bölümünde yine Ukrayna’nın meşhur çorbalarını, balıklarını ve tatlılarını yiyebilirsiniz. Ukrayna’da yiyeceğiniz göl balıkları çok lezzetlidir. Harika soslar eşliğinde hazırlıyorlar ve servis ediyorlar.

Ayrıca Rio Club’ün de bulunduğu Dnepropetrovsk Gezi Rehberi yazımızı okuyabilir, alternatif olarak, Bartolomeo Night Club Dnepropetrovsk, Opera Night Club, Paris Club Dnepropetrsovk hakkında bilgileri tıklayarak alabilirsiniz.

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 073 403 89 82

 

Dnipro Dnipropetrosvk Rehberi

Rio Club İletişim

Rio Club İletişim

Rio Club İletişim

Rio Club İletişim ve rezervasyon için: http://www.rio-club.com.ua Adresi: Sicheslavska Naberezhna Street No: 19 Telefon Numarası +380 67 778 0815

Club Rio Dnepr

Club Rio Dnepr

Club Rio Dnepr 01

Club Rio Dnepr 01

Club Rio Dnepr 2

Club Rio Dnepr 2

Club Rio Dnepr 3

Club Rio Dnepr 3

Club Rio Dnepr 4

Club Rio Dnepr 4

Club Rio Dnepr

Club Rio Dnepr

 

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın