Rio Club ve Bar Kiev

Rio Club Kiev
Rio Club Kiev

Ukrayna’nın başkentinde gece eğlencelerinin bir başka durağı ise, Rio Club Kiev. Dans show club, restoran ve bar olarak hizmet veren Rio şehirde popüler turist noktalarından birisi. Özellikle dans şovları izlemeyi seven insanların tercih ettiği bir mekanların arasında kendine yer buluyor. Bir çok değişik konsept ile gece hayatı sever müşterilerine şovlar sunan Rio kulüp ise genelde yoğun. Özellikle köpüklü show etkinliklerinin düzenlendiği gecelerde daha da fazla kalabalık oluyor ve gitmeden önce aramak gerekiyor. Kiev şehrine gelen turistlerin büyük bir kısmının ziyaret ettiği kulübün tasarımı ise oldukça şık ve kaliteli.

Rio Club Kiev

Rio Club Kiev

Rio Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Rio Club Kiev, kendine özgü tarzı, tasarımı ve Ukraynalı dansçı kızları, uygun fiyatları ve kaliteli servisi ile karşımıza çıkıyor. Kulübün müşterilerinin büyük bir bölümünün Türk ve diğer ülkelerden gelen turistler. Bir turistik tesis olması sebebiyle İngilizce menüde bulunmaktadır.Ukrayna Kiev gece hayatı içinde İngilizce dil kullanımı özellikle son zamanlarda artıyor. Rio kulübün işletme yöneticisi olan Tanya ve çalışanların büyük kısmı da İngilizce biliyorlar.

Rio Club

Rio Club

Rio Club

Kiev Rio Club, sizi güzel bir resepsiyonla karşılıyor ve İngilizce bilen garson kızlar ve dansçılar sayesinde dil sorununuz yok. Kiev gece kulüpleri arasında eğlencenin zirveye çıktığı bir mekan Rio. Girişte size verilen karta yükleme yapıyorsunuz ve tüm harcamanızı o kart ile ödüyorsunuz. Tabi dans eden kızlara vereceğiniz bahşişler hariç. Bahşiş konusuna gelince, kızlar sizin yanınıza gelip dans etmeye başladıklarında 100 Grivna gibi bir para verebilirsiniz.  İçeri girer girmez dansçı kızların seksi danslarıyla karşılaşan turistler ise mekandan oldukça memnun. İnternette Rio club hakkında olumsuz yorum neredeyse yok. Rio Club Kiev’in VIP oda hizmeti de sunmaktadır. Klimalı, şık ve lüks odalarda, içkinizi içerken istediğiniz sayıda dansçı kızı VIP bölüme alabilirsiniz.

Rio Kiev Kulüp Fiyatlar

Rio Kiev Kulüp Fiyatlar

Rio Kiev Kulüp Fiyatlar

 

Rio Kiev kulüp fiyatlar ise bahsettiğimiz gibi oldukça uygun. Kiev’de hizmet eden dans show kulüpleri arasında ortalama bir fiyata sahip. Giriş ücretinin 8 $ olduğu bir bilet alarak mekana girebilirsiniz. Daha sonra beğendiğiniz dans yapan dansçıların size özel dans etmelerini isteme fırsatınız da bulunmaktadır. VIP odada ise ortalama 100-150 dolar ödeyerek 1-2 saat geçirebilirsiniz.

Rio club Kiev İletişim Adres Telefon

Şehir merkezine yakın olan kulübü taksicilerin %90’nı biliyor, bilmeyenler için ise aşağıdaki adresi gösterebilirsiniz. Ya da kulübe telefon etmeniz durumunda taksiciye adresi tarif edebilirler.

Telefon: +380 44 234 3292

Adres: Bohdana Khmel’nyts’koho Street 30/10, Kiev Ukrayna

Web: rioclub.kiev.ua/en/

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın