Ukrayna’da Samsung note 8 fiyatı

Samsung note 8
Samsung note 8 fiyatı

Samsung yeni modeli ve markanın en çok tutulan modellerinden birisi olan Samsung Note 8 modeli ile kullanıcıların karşısına geçiyor. Daha büyük şeyler yap sloganı ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan Samsung Note modeli 24 Ağustos’tan itibaren Ukrayna’da satışa başlayacak.

Ukrayna’da Samsung Note 8 fiyatı

Ukrayna'da Samsung Note 8

Ukrayna’da Samsung Note 8 fiyatı

6.3 büyülüğündeki sonsuz ekran diye tanımlanan ekran modeli, 6 GB ram, 12 Megapixel ön ve arka kamera ile kullanıcıların karşısına geçmeye hazırlanan model, Ukrayna’da Samsung Note 8 fiyatı ise Türkiye ile kıyasladığımızda neredeyse 200 dolar daha uygun olacak. Türkiye’de 1.000 dolar gibi bir satış bedeli ile satışa çıkacak olan Note serisinin yeni modeli, Ukrayna fiyatı ise 700 dolar ile 800 dolar arasında olması bekleniyor.

Samsung Note 8 özellikleri

Samsung Note 8 özellikleri

Samsung Note 8 özellikleri

Samsung Galaxy s8 ile hemen hemen aynı ekran büyüklüğüne sahip olacak Samsung Note S8 özellikleri bakımından markanın şimdiye kadar çıkardığı en iyi model olması bekleniyor. Apple Iphone 8’den önce çıkması sebebiyle daha çok tutulacağı düşünülmekte. Samsung yeni bir sürpriz yapmazsa eğer, modelde çok büyük bir değişiklik olmayacak ve tüm Samsun Note serileri gibi S-Pen kalemi ve büyük ekranı ile Samsung Note kullanıcıları ve sevenlerini büyüleyecek.Samsung Note 8 parmak izi okuyucusu ise, beklenin aksine arka kameranın hemen yanında yer alacak, aynı zamanda otomatik fotoğraf çekmeye yarayacak otomatik fotoğraf çekme özelliğine de sahip olacak.  Siyah, beyaz, gold ve gri seçenekleri ile piyasaya çıkacak olan Note 8, 32 GB, 64 GB, 128 GB gibi de hafıza seçenekleri olacak.

Ukrayna’da Note 8 fiyatı

Note 8 fiyatı Ukrayna

Ukrayna’da Note 8 fiyatı

Bilindiği üzere Ukrayna’da elektronik, teknoloji ürünlerinde olduğu gibi Samsung telefon fiyatları Türkiye’ye kıyasla daha ucuz, ülkede elektronik sektöründeki düşük vergilerin yanı sıra, ülkeye vergisiz olarak da bir çok kaçak telefon girişi var. Özellikle Polonya, Litvanya, Belarus gibi ülkeler üzerinden kaçak telefonlar Ukrayna’ya sokuluyor. Ağustos ayının sonunda satışına başlanacak olan ürününün de elektronik marketlerin yanı sıra, Ukrayna’da Note 8, elektronik satışı yapan internet siteleri üzerinde daha uygun fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. Samsung diğer firmalar gibi ön satış yapmadığı için, çıkardığı modellerde tüm dünya ile birlikte Ukrayna ve Türkiye’de aynı anda satışta oluyor. Samsung Note 8 özellikleri, Ukrayna’da Note 8 fiyatı gibi bir değişiklik ya da beklenmeyen bir gelişme olması durumunda, konumuz üzerinden güncelleme yapılarak bilgi verilecektir. Ukrayna’dan ucuz Samsung Note 8 satın almak isteyen kullanıcılarımız için yorum bölümünden ya da iletişim bölümünden bizlere ulaşması durumunda, ürün temin ve teslimatı yapabiliriz.

Konumuz ile alakalı olarak Ukrayna’da Samsung Telefon fiyatları isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın