Samsung telefon fiyatları

Samsung telefon fiyatları Ukrayna
Ukrayna'da Samsung telefon fiyatları

Ukrayna’da Samsung telefon fiyatları ne kadar, son çıkan telefon modelleri, Türkiye ile arasındaki fiyat farkları gibi soruların cevapları sitemize sıkça geliyor. Ukrayna Samsung telefon fiyatları ile ilgili makalemize, Ukrayna’da Samsung fiyatları ile Türkiye’de Samsung fiyatları arasında ne kadar fark var, Ukrayna’dan Samsung telefon almak avantajlı mı gibi konulardan bahsedelim.

Samsung S8 Ukrayna fiyatı

Ukrayna'da Samsung S8 fiyatı

Samsung s8 Ukrayna Fiyatı

Samsung üreticisinin telefon modelleri Ukrayna fiyatları için ilk başta Samsung S8 Ukrayna fiyatı ile başlayalım. Samsung’un son modeli olan ve oldukça iddialı olarak piyasaya çıkan S8 modeli, Türkiye ile aynı anda Ukrayna’da da satışa çıkartıldı. Samsung G950F Galaxy S8 64 GB Ukrayna fiyatı şu anda 17.800 UAH karşılığı 685 dolar, yani güncel kuru 3,6 olarak alırsak 2.465 TL’ye denk geliyor.  Aynı model telefon şu anda Teknosa’da 3.999 TL karşılığı satılıyor. Yurtdışı Samsung S8 model telefon sahibinden gibi sitelerde 3.000 TL’ye satılıyor. Samsung s8+ Plus ise 19.500 UAH karşılığı 750 $ Türk lirası karşılığı ise 2.700 TL. Aynı model telefon Türkiye’de 4.500 TL gibi fiyattan teknolojik marketlerde satılıyor.

Samsung S7 Ukrayna fiyatı

Ukrayna Samsung S7 fiyatı

Samsung S7 Ukrayna fiyatı

Samsung markasının bir önceki modeli olan Samsung S7 Ukrayna fiyatı ise, 10.500 Grivna karşılığı 403 $ Türk lirası karşılığı ise, 1.450 TL. Türkiye’de vatan bilgisayar, Medya market gibi elektronik marketlerde fiyatları 2.600 ile 2.750 TL arasında değişiyor. Samsung S7 Edge Ukrayna fiyatı şu anda 12.000 Grivna karşılığı 460 $ 1.660 TL. Aynı model Samsung s7 G935F modeli Türkiye fiyatı ise elektro marketlerde 3.000 TL

Samsung J7 J5 Ukrayna fiyatı

Ukrayna'da Samsung J7 J5 fiyatı

Samsung J7 J5 Ukrayna fiyatı

Samsung bir diğer model serisi olan J serisinden Samsung J7 J5 Ukrayna fiyatı ne kadar sorusuna gelecek olursak, Samsung j7 Ukrayna fiyatı 5500 Grivna karşılığı, 211 Dolar, Türk lirası karşılığı ise, 761 TL. Türkiye’de Samsung J7 telefon fiyatı u anda 1.100 TL ile 1.300 TL arasında değişiyor. Samsung J5 Ukrayna fiyatı 3.000 Grivna karşılığı 115 Dolar, TL karşılığı ise, 415 TL. Aynı model telefonun Türkiye satış fiyatları ise 900 TL ile 1.100 TL arası değişiyor.

Ukrayna’dan telefon getirdiğinizde, telefonu 120 Gün yani 4 ay boyunca Türkiye’de kullanabilirsiniz. 4 ay sonra telefon kayıt ettirmezseniz kullanıma kapanacaktır. Ukrayna’dan telefonu kendiniz gelirken aldıysanız internet üzerinden telefonu kayıt işlemi yaptırmanız gerekiyor. Ya da telefonu aldığınız zaman telefonculara götürdüğünüzde telefona farklı imei atarak çalışmasını sağlıyorlar. İnternet üzerinden de Samsung telefonlara imei atma işlemini araştırarak kendiniz de yapabilirsiniz.

Ukrayna’dan telefon siparişi
Telefon siparişi Ukrayna

Ukrayna’dan telefon siparişi

Ukrayna’dan internet üzerinden telefon siparişi vermeniz mümkün değil maalesef. Verdiğiniz telefon Türkiye’ye geldiğinde gümrükte kargonuza el konulacaktır. Verginizi ödemeniz ve kayıt işlemlerini yaptırmanız istenecektir, bu durumda telefonu Ukrayna’dan almanız ile Türkiye’den almanız arasında bir fark yok. Ukrayna’dan telefon siparişleri ve güncel fiyatları için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorumlar

 • kolay gelsin samsung s8 i yukarda yazdıgınız fiyattan daha pahalı görüyorum internette.24000 ukrayna parası.sizin dediğin fiyatlar nerde acaba teşekkürler.

  • Merhaba

   İnternettte sitelere bakıyorsanız fiyatları biraz daha pahalı görmeniz mümkün, Ukrayna’da yerel internet sitelerine bakmanız gerekli, bir de burada bulunan pazarlardaki fiyatlara. Olx diye bir site var orası üzeridnen de bakabilirsiniz.

 • iyi günler, bende aynı şekilde sitelerde daha yüksek görmekteyim. sizin bahsettiğiniz uygun fiyatların linklerini yorum olarak paylaşırsanız çok sevinirim.

  • Merhaba

   Hocam internet siteleri olx diye aratarak bakabilirsiniz ama onun dışında diğer arkadaşa verdiğim yorumda da belirttim, Samsung telefon fiyatlarını daha uygun almak için yerelden alabilirsiniz. Yerel teknoloji mağazaları değil, Ukrayna’ya da yurtdışından getirilmiş telefonları satan bizdeki Japon pazarları gibi yerlerden bu fiyatlara alabilrisiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın