Saxon Night Club Kiev

Saxon Night Club Kiev
Saxon Night Club Kiev

Ukrayna Kiev Trutenka’da hizmet veren Saxon Night Club Kiev şehrin eğlence hayatında önemli bir yere sahiptir. Daha çok turistlerin ziyaret ettği club Saxon’u Kievli güzel kızların da mekanı diyebiliriz. Gece saat 10’dan sabah 6’ya kadar hizmet veren Saxon, Kiev’in en güzel eğlence mekanlarından birine sahiptir.  Hafta sonu kadar hafta içi de yoğun olan Saxon kulüp, şehrin gece hayatını renklendirmeye 7 senedir devam ediyor.

Saxon Night Club

Saxon Night Club

Saxon Night Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Kiev’in merkezine biraz uzak olan Saxon Night Club, 3 kattan oluşan eski bir amfi tiyatro görüntüsüne sahiptir. Genellikle üniversite öğrencileri ya da halkın orta tabakasının takıldığı bir gece kulübü olan Saxon oldukça enteresan. Saxon’un her iki tarafından merdiven çıkmaktadır. Royal oda denilen bölüm diskoya gidenlerin en çok ilgi gösterdikleri yer. En üst katında ise çılgın temalı partiler ile eğlencenin doruğuna ulaşabilirsiniz. Orta katta bar bölümünde ise Kievli kızlarla tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz. Mekanın ışıklandırması Kiev gece kulüpleri arasında en iyisi diyebiliriz.

Saxon Gece Kulübü

Saxon Gece Kulübü

Saxon Gece Kulübü

Kiev’de her türden müzik dinlemek isteyenlerin tercih ettiği Saxon’da haftanın bazı günleri tanga partileri düzenlenmektedir. Mekanın 3.katına giren tüm kadınların tanga giydiği bu etkinliğe turistler ve Kievli kızlar tarafından ilgi büyüktür. Özellikle bu günlerde tur rehberleri bir çok turisti mekana getiriyor. Kulübün Royal katı her zaman açık değil, sadece hafta sonları ve özel temalı partilerde açılıyor. Bazı günlerde müzik dinlemek isteyenler için 80’lerin disco müziklerinin, rave müziklerin, tekno müziklerin çalındığı özel günlerde vardır. Saxon Gece Kulübü, bölgenin en tercih edilen kulüplerinden biridir gidip görmeden ambiyansını anlamanız mümkün değildir. Kiev’de tavsiye edebileceğimiz görmeniz gereken yerlerden birisi.

Saxon Club Kiev Fiyatları

Saxon Club Kiev Fiyatları

Saxon Club Kiev Fiyatları

Öğrencilerin ve turistlerin oldukça ilgi gösterdiği Saxon Club Kiev fiyatları ise oldukça makuldür. Saxon Club giriş fiyatları 1.5 $ civarından başlamaktadır. Hafta sonları ise 3$ civarından alım yapan gece kulübünde, eğer loca kiralamak isterseniz 38 $’a denk gelmektedir. Girişte Money Card ile de ödeme yapabildiğiniz mekanda 6-7 $ arasında ekstra bir ücret ödeyerek sonraki girişleri ücretsize dönüştürebilirsiniz. Mekanda kalyan yani nargile ücreti ise 200 grivna. Masa fiyatları ise 16 dolar ile 30 dolar arasında değişiyor. Kalabalık bir grupsanız daha büyük bir locanın sahibi olabilir ve mekana gelen Kievli kızların ilgisini çekebilirsiniz.

Saxon Club Rezervasyon ve İletişim

Özellikle hafta sonları rezervasyon yaptırmadan gitmemenizi öneririm. Ayrıca Ukrayna’da her şey gösterişten ibarettir. Size rezerve edilen bir masaya geçtiğinizde etrafınızdan daha çok ilgi alacağınızı unutmayın.

Adres: Mykhaila Maksymovycha Street No: 4 Kiev Ukrayna

Telefon: +380 93 946 0969

Web: saxonclub.com.ua/

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece hayatı nasıl? yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın