Sfera Club Dnepropetrovsk

Sfera Club Dnepropetrovsk
Sfera Club Dnepropetrovsk

Sfera Club Dnepropetrovsk, disko içeri girdiğinizde kaybolmamaya dikkat edin. Şaka bir yana benim en beğendiğim gece kulüplerinden birisi. Dnepropetrovsk gece hayatı mekanları içinde, gerek gece kulübünün dekorasyonu olsun, gerek ses ışık sistemi gerekse içerdeki servis ve eğlencenin en iyi olduğu yer. Hemen belirtmek isterim ki gece kulübü ve dans pisti diğer Dnepropetrovsk gece kulüpleri arasında diğerlerine göre daha küçük. Fakat iki farklı katta ve bölmede iki ayrı gece kulübü bulunuyor.

Dnepropetrovsk Sfera club

Sfera Club Dnepropetrovsk

Sfera Club Dnepropetrovsk

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Dnepropetrovsk Sfera club içinde bir cafe restaurant pub bölümü de mevcut. Karaoke  de olduğu bu bölüm yaklaşık 50 masa ile 300 kişilik bir eğlence merkezi. Gece kulübü haftada 3 gün çalışıyor, Çarşamba Cuma ve Cumartesi günleri. Bunun dışında Ukrayna’da tüm gece hayatı mekanlarında olduğu gibi özel günlerde de gün fark etmeden çalışıyorlar. 8 Mart, 14 Şubat ve Yılbaşı günü özellikle kulübün en dolu olduğu, en özel sahne şovlarının yapıldığı gün.

Sfera Club yorumları

Sfera Club yorumları

Sfera Club yorumları

Sfera kulüp yorumlarına gelecek olursak, genelde giden kişiler gece kulübünden oldukça memnun. Mekanda Türklerin, Arapların, Azerilerin ve genel olarak turistlerin çokluğundan yakınanlar olsa da çılgın gece hayatı partileri düzenleyen SFERA True Night Club, gece eğlencesi ve dans için hafta sonları dışarı çıkanlar için oldukça iyi bir seçim. Özellikle akşam saatlerinde restaurant bölümünde zaman geçirebilir, gece ilerleyen saatlerde de üst bölümde olan disko bölümünde sabaha kadar eğlenebilirsiniz.Gece kulübüne gelen kişiler ise turist ve Türklerin dışında, genelde öğrenci, çalışan ya da partner arayan, geceyi geçirmek için kendine arkadaş arayan bayanlar. Eğer iletişim kurabilecek ve yakınlaşabilecek kadar biraz Rusça biliyorsanız ya da şanslı gününüzde ve Dnepropetrovsk’ta İngilizce bilen kızlara denk gelirseniz geceniz daha eğlenceli geçebilir. Birçoğu paralı olarak çalışsalar da içlerinde sadece eğlenmek ve tanışmak için gelen kızlar da mevcut.

Sfera Club fiyatları

Sfera Club fiyatları

Sfera Club fiyatları

Gece kulübünde fiyatları ise oldukça uygun. Gece kulübü için yorumlarda çok pahalı diyen kullanıcılar da var fakat onlar Ukrayna genelindeki fiyatlar ile karşılaştırıyorlar. Fakat böyle bir disko için bence fiyatlar oldukça uygun. Kulübün giriş ücreti 200 Grivna yani 8 Dolar karşılığı 26  – 30 Tl arası bir fiyat. Diskoda alkol fiyatları da oldukça uygun. Kulüpte viski içmek isterseniz bardağı 10 TL şişe olarak açtırmak isterseniz 150 Tl ile 300 Tl arasında hesap ödemeniz gerekir. Kulüpte ayrıca nargile ve yemek servisi de var. Ukrayna’da her gece kulübünde olduğu gibi burada da özel fotoğrafçı dilerseniz fotoğraflarınızı çekerek gece kulübünün internet sayfasında yayınlıyor. Dnipro şehri hakkında daha detaylı bilgi almak için Dnepropetrovsk Gezi Rehberi isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Sfera Club

Sfera Club

Sfera Club

iletişim ve rezervasyon
iletişim bilgileri ve rezervasyon için

Adres:

Naberezhna Peremohy St, 82

Telefon Numarası: 067 553 25 25

Web sitesi ve rezervasyon: https://www.instagram.com/sfera_nightclub/

http://www.vk.com/rkvoshod

Dnipro Gece Hayatı isimli yazımızdan Dnepropetrovsk şehrindeki tüm gece kulüpleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dnipro Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +38 073 403 89 82

 

Dnipro Dnipropetrosvk Rehberi

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın