Shooters Night Club Kiev

Shooters Night Club Kiev
Shooters Night Club Kiev

Ukraynalı kadınların ilk tercihi ve sabahlara kadar dans ettiği Shooters Night Club Kiev, şehrin renkli gece kulüpleri arasındadır. Bir Türk iş adamı tarafından çalıştırılan gece kulübünde Çarşamba günlerine özel kadınlar günü konsepti vardır. Bu günlerde kulübe sadece Ukraynalı kadınlar alınırken, kapıdaki görevlilere biraz bahşiş verirseniz içeriye girebilirsiniz. Just for girls günlerinde gece kulübüne girmeye değer. İçerde 300 den fazla Ukraynalı kadın ve sizinle birlikte en fazla 10 erkek olacaktır. Diğer günlerde turistler tarafından tercih edilen Shooters Club çok sayıda eğlence sever Ukraynalılar tarafından da tercih edilmektedir. Ayrıca Shooters Kiev’de haftanın 7 gün 24 saat çalışan restoran bar kafe ve gece kulüplerinden birisidir.

Shooters Night Club

Shooters Night Club

Shooters Night Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Shooters Night Club, 3 katlı bir binadan oluşmaktadır. Her katında ayrı bir tema ve hizmet sunan kulüp, hafta içi ve hafta sonu ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Ukrayna Kiev gece kulüpleri arasında şehrin duyulan isimlerinden olan Shooters Restoran, cafe ve disko olarak hizmet vermektedir. Shooters’ın ilk katı nargile kafe ve bar olarak hizmet vermektedir. İkinci katında restoran olarak hizmet verirken en üst katta gece kulübü olarak hizmet vermektedir. Restoran bölümünde güzel dünya mutfakları sunarken, müzik olarak bir Türk grubuyla çalışmaktadırlar. Mekan yemeklerin kalitesi oldukça iyi. Türk yemeklerinden bazı seçeneklerin de olduğu restoran bölümü muhakkak ziyaret edilmeli. Ayrıca akşam saat 4 5 gibi restoran bölümünde yemek yiyip, ardından akşamı barda geçirip, gece de night club bölümünde eğlenebilirsiniz. Haftanın bazı günleri egzotik konseptli partilerin düzenlediği Shooters Club içinde garsonlar İskoç eteğiyle hizmet etmektedir.

Shooters Gece Kulübü

 

Shooters Gece Kulübü, Ukrayna Kiev gece hayatı için değişilmez mekanlardan biridir. İş adamları, bürokratlar, siyasetçiler tarafından da tercih edilen kulübün en çok müşterileri eğlence seven Ukraynalı kadınlardır. Mekanı Türklerin işletmesine rağmen mekanda çok fazla Türk’e rastlamanız mümkün olmuyor. Genellikle hafif çakır keyf mekana gelen Ukraynalı kızları gecenin ilerleyen bölümlerinde sarhoş ve komik halleri ile görebilirsiniz. Ukraynalı kadınlar ile tanışmak, sohbet etmek, gecenize renk katmak istiyorsanız Shooters iyi bir seçim.

Shooters Club Kiev Fiyatları

Kiev’in en güzel kadınlarının geldiği Shooters Club Kiev’in fiyatları tüm kesime hitap edecek düzeydedir. Ortalama 10 Dolar’a iyi bir gece geçirebilirsiniz. Loca fiyatları ortalama 60-70 $ bandında olduğu Shooters Club’da 4-5 arkadaş locaya gidildiği zaman fiyatlar uygun hale gelmektedir. Örnek vermek gerekirse restoran bölümünde 2 kişilik bir akşamı, et, balık şarap ya da içki ile 50 dolara geçirebilirsiniz. Bar bölümünde ise fiyatlara gelecek olursak, bira 8 TL, Jack Daniels viski 1 Litresi 200 TL. Locada oturan kişiler genellikle kulüp içinde yer alan kadınların dikkatini çekmektedir. O yüzden eğlenceyi dorukta yaşamak isteyen kişiler tarafından loca tercih edilmektedir.

 

Shooters Night Club Restoran Bar Rezervasyon ve İletişim

Bar ve restoran bölümü için her ne kadar rezervasyon gerekmese de Shooters Night Club için muhakkak rezervasyon yaptırarak gidin. Özellikle hafta sonları rezervasyon yaptırmak şart. Telefon ile aradığınızda İngilizce bilen personel bulunmaktadır.

Adres: Moskovska Street No: 22, Kiev Ukrayna

Web: https://tr-tr.facebook.com/ShootersKiev/

 

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın