Sky Bar Kiev

Sky Bar Kiev
Sky Bar Kiev

Sky bar Kiev Ukrayna’nın ünlü mekanlarından birisi. Karaoke, bar restaurant ve night club olarak hizmet veren mekan Ukrayna’ya giden Türk turistlerin ilgisini çeken mekanlar içerisinde. Mekanda özellikle şık ve lüks olarak dekore edilmiş yapısı göze çarpıyor. Bunun yanı sıra mekana gelen birbirinden güzel Ukraynalı güzel kızlar da mekana adeta insanları çekiyor.

Sky bar

Sky Bar

Sky Bar

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Haftanın her günü çalışıyor olsa da, özellikle Çarşamba Cuma ve Cumartesi günleri doluluk oranı bir hayli yüksek. Hafta sonları da ya hafta ortası mekana gidildiğinde özel günlerde dans show günleri ve şovları da ilgi çekiyor. Mekan birbirinden seksi dansçı kızları, şehrin popüler djleri, kusursuz ses ve ışık sistemine sahip. Bu sebeple Sky Bar Kiev gece hayatı mekanları içerisinde yıldız sayısı yüksek mekanların başında geliyor. Sky bar güvenlik, barmenle, garsonlar dahil tüm çalışanların kibar ve nazik yaklaşımı ile de kendinden bahsettiriyor.

Sky Bar yorumları

Sky Bar yorumları

Sky Bar yorumları

Özellikle düzenledikleri temalı partiler ile adından söz ettiren Sky bar Kiev gece hayatı için göz bebeklerinden birisi. Özel seksi kıyafetli partilerin düzenlendiği günler kulübe rezervasyonsuz girmek mümkün değil. Ayrıca kadın erkekleri eşit sayıda aldıkları günler de mevcut. Ukraynalı yalnız kadınlar partner arayışı için geldikleri özel partilerde kulübe aynı sayıda erkek alıyorlar. Bu günlerde içeriye damlı giriş yasak. Partiler özel olduğu için kulübün web sitesini iyi takip etmeniz veya kulübü arayıp bu partilerin olduğu günleri sormanız gerekli. Ayrıca seksi Ukraynalı dansçı kızların sadece sahne aldığı ve sadece erkeklere özel geceler de yapıyorlar. Bu günlerde de gelen müşterileri sahneye çıkartıp özel şovlarla erkekleri eğlencenin doruğuna ulaştırıyorlar.

Sky Bar night club fiyatları konusunda bir çok yorum var. Pahalı olarak değerlendirenlerin yanı sıra kulübün kalitesine oranla fiyatların çok iyi olduğu söyleyebiliriz. Gece kulübü yani night club bölümüne giriş ücreti kişi başı 200 Grivna ile 450 Grivna arası. Hafta içi hafta sonu yoğunluğa göre değişiyor. Masaya oturmak yani loca kiralamanın fiyatları ise 5.000 Grivna ile 10.000 Grivna arasında masaya ve hafta sonu olmasına göre değişiyor. 4 kişi hafta sonu gideceğiniz bir eğlencede, viski, şampanya votka içip  bir şeyler yemenizin karşılığı yaklaşık olarak 400 $. Tabi Sky Bar’da ne kadar hesap öderiz sorusunun cevabı size de bağlı. Gece kulübünde giriş ücreti ile birlikte 1 kadeh içki içip tüm geceyi 60 70 TL ödeyerek de geçirebilirsiniz.

Sky Restaurant Kiev

Sky Restaurant Kiev

Sky Restaurant Kiev

Sky bar restaurant ise teras katında mükemmel bir panoramik şehir manzarası eşliğinde vakit geçirebileceğiniz bir mekan. Menüleri oldukça geniş leziz, fiyatları ise Ukrayna genelinde bir tık yukarıda diyebiliriz. Ayrıca servis ve kalite bakımından restaurant Kiev standartlarının çok üstünde. Karaoke bölümüne gelecek olursak, bu kısım en eğlenceli alanlardan birisi. İngilizce, Rusça ya da Türkçe istediğiniz bir şarkıyı söyleyebilirsiniz. Kadınlar için ücretsiz olan karaoke, erkekler için 200 UAH yani Grivna. Dolar tl karşılığı olarak da 8 Dolar 28 Tl gibi bir karşılığa geliyor.

Sky Bar Restaurant İletişim ve Rezervasyon

Gece kulübü, restaurant ve karaoke bölümünde İngilizce bilen personel olması sebebiyle, rezervasyon ya da bilgi için telefon etmeniz durumunda karşınıza İngilizce konuşabileceğiniz bir operatör çıkacaktır.

Adres: Velyka Vasylkivska Street 5 Kyiv Ukrayna

Rezervasyon Telefon: +380 44 223 8888

Web sitesi: https://vk.com/skybar.kiev

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece hayatı  yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın