Sorry Babushka Club Kiev

Sorry Babushka Club Kiev
Sorry Babushka Club Kiev

Ukrayna’da öğrencilerin ve genç kızların tercih ettiği mekan olan Sorry Babushka Club Kiev, akşam 10’dan sabah 6’e kadar hizmet vermektedir. Genellikle yerel halka hizmet veren Sorry Babushka, tam bir hareket noktasıdır. Hareketli gece severlerin Kiev’de mutlaka uğraması gereken bir yer olan bu Club, büyük eğlence merkezlerinden biridir.

Sorry Babushka Night Club

Sorry Babushka Night Club

Sorry Babushka Night Club

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Kulübün ismi “Üzgünüm Büyük Anne” anlamına gelen Sorry Babushka Night Club’ın iç tasarımı posterler ve ilginç objeler ile süslenmiştir. Ukrayna Kiev gece kulüplerinden biri olan Sorry Babushka’nın 3 katlı bir binası vardır. İlk katlarda ambiyansı yüksek müzikler çalınırken daha çok night club konseptindedir. Alt kaltta ise dans show club olarak hizmet veriyorlar. Mekanın girişinde genellikle sarhoş Ukraynalı kızlar ve erkeklerin kavgalarını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Ayrıca normal gündelik işlerinden çıktıktan sonra geceyi burada geçirip, kulübün önünde uyuyan bir çok Ukraynalı gençler de bulunmaktadır.

Sorry Babushka Gece Kulübü

Sorry Babushka Gece Kulübü

Sorry Babushka Gece Kulübü

Kiev gece hayatının en tercih edilen mekanlarından olan Sorry Babushka Gece Kulübü, güzel dekore edilmiş bir mekandır. İçeri girdiğinizde sizi kırmızı perdelere sahip localar karşılar. Localar piste uzak olduğu için genelde sevgililer yer alırken bar ve pistin etrafında yalnız Ukraynalı kadınlar ve erkekler bulunur. Alt katta ise dans show kulüp bulunmaktadır. Oldukça küçük olan bu bölümünde 8 adet Ukraynalı show dans kızları var.  Tek bir vip odaya sahip bölümü de kulübün en ilgi çeken yerlerinden. Mekanda Rusça, latin müzikler daha hakim olarak çalmaktadır. Neredeyse tüm geceler tıka basa dolmaktadır.

Sorry Babushka Club Kiev Fiyatları

Sorry Babushka Club Kiev Fiyatları

Sorry Babushka Club Kiev Fiyatları

Sorry Babushka Club Kiev fiyatları, giriş için 3.5 $ ödüyorsunuz. Kızlar ise 2 $’dan mekana giriş yapabiliyor.  10 $ gibi bir ücretle tüm gecenizi içkiler ve yemekler dahil olarak Sorry Babushka’da geçirebilirsiniz.  Ayda 2 kere sadece kızlara özel Playboy geceleri yapılmaktadır. Bu günlerde içeriye sadece seçilmiş 15 adet erkek alınmaktadır. Just for girls sloganı ile yaptıkları partilerde sadece iç çamaşarı ile giriş yapılmaktadır. Temalı ve özel parti günleri giriş ücretleri 10 dolar ile 20 dolar arasında değişmektedir.

Sorry Babushka Club Adres İletişim Telefon

 Adres: Dmytrivska Street No 18/24 Kiev Ukrayna

Telefon: +380 44 486 0300

Web: https://www.facebook.com/pages/Sorry-%D0%91%D0%B0%D0%B1%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0/225507670798640

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece hayatı videoları yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın