Sumy gece hayatı ve kulüpleri

Sumy gece hayatı ve kulüpleri

Şehirde genç, öğrenci nüfusu fazla olunca Ukrayna’nın bu küçük kenti Sumy gece hayatı bile oldukça renkli olabiliyor. Neredeyse 10’a yakın Sumi gece kulüpleri bulunmaktadır, bunların içinde en popüler ve en iyi diskoları sizlerle paylaşacağız.

Sumy gece hayatı

Sumy gece hayatı

Ukrayna Sumy gece hayatı

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi, şehirde 18-25 yaş arası nüfus oldukça fazla. Bu da şehirde eğlence sektörünün ön plana çıkmasında önemli rol oynuyor. Ülkenin kuzey doğusundaki Sumy gece hayatı neredeyse haftanın her günü aktif. Tabi burada hangi gün eğlence hayatı daha aktif sorusu gündeme gelebilir. Tüm Ukrayna’da olduğu gibi Sumi şehrinde de Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri eğlence mekanları daha dolu. Özellikle hafta sonu Cumartesi günü tüm mekanlar tamamen dolu. Hafta içi öğrenci ve Ukraynalı kızların genelde takıldıkları mekanlar daha küçük cafe ve karaoke barlar oluyor. Hafta sonları ise night club ve diskolar tercih ediliyor.  Bunlara örnek olarak Monti Club Sumy gösterebiliriz. Mekan oldukça sıcak ve haftanın her günü çalışıyor. Yine Grand Victoria karaoke bar da şehirde akşamları vakit geçirmek için oldukça uygun.  San-Remo restoran ise şehirdeki en lüks mekanlardan özellikle panoramik manzarası ve lüks menüsü ile tercih edilebilinir. Hafta sonları night club bölümü de oldukça ilgi çekiyor.

Sumy gece kulüpleri

Ukrayna Sumy gece kulüpleri

Sumy gece kulüpleri

Peki, hafta sonu Sumy gece kulüpleri içinde hangisini tercih etmeliyiz derseniz ilk sıraya yazacağınız Astoria night club olacaktır. Astorya club şehrin en büyük ve en popüler diskosu haftanın her günü açık. Ama genelde hafta sonları özel dans şovları ve programlarla eğlence tavan yapıyor. Bir diğer büyük gece kulübü ise Dialog night club Sumy diyebiliriz. İçerisinde bar ve nargile kısmı bulunan ve hafta içleri tercih edilen mekan her gün 20:00 ile 05:00 arası hizmet veriyor. Bir diğer alternatif ise Graffin Night club ve restoranı. Yemekleri, cafe bar bölümü ve geceleri gece kulübü oldukça popüler. Şehrin elit mekanlarından birisi. Akşam yemekleri, grup toplantıları ve kız arkadaşınız ile baş başa vakit geçirmek içinde ideal yerlerden.  Luna night club Sumi de listeye ekleyebileceğiniz mekanlardan gelen şikayetlerden bazıları kulüpte çok Türk olduğu yönünde. Her ne kadar küçük bir yer olsa da şehirde bulunan Ukraynalı kızlar tarafından daha çok tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Sumy gece hayatı fiyatları

Fiyatların mekanlara göre değişiklik gösterdiğini söylesek de tabi ki Türkiye ile kıyasladığımızda oldukça uygun. Örnek vermek gerekirse Dialog disko giriş ücreti 70 UAH yani  10 TL. Bunun yanı sıra litrelik viski fiyatları ise 100 TL ile 200 TL arasında değişiyor. Rezervasyon ile loca tutmak, yer ayırttırmak isterseniz depozito olarak 10 dolar ile 100 TL arasında fiyatlar ödemeniz gerekiyor. Özellikle hafta sonları rezervasyon yaptırmadan gece kulüplerine gitmemenizi öneririz. Genel olarak Sumy gece hayatı fiyatları ucuz. 4 kişilik bir geceyi nargile, şampanya, viski, meyve tabağı gibi zengin şekilde geçirseniz ödeyeceğiniz hesap 500 TL olacaktır. Tabi buradaki rakam tamamen size kalmış, menüleri incelediğinizde fiyatların ülkemiz ile neredeyse yarı yarıya oynadığını görebilirsiniz. Ukrayna Sumy gece hayatı rezervasyon isteklerinizi dialogsumy.info/adresinden yapabilirsiniz.

Sumy hakkında

Ukrayna Sumy şehri hakkında bilgi

Ukrayna Sumy şehri

Ülkenin bu güzel şehri için bilgi almak isterseniz Sumy Ukrayna hakkında yazımızı, görülmesi gereken yerler için Sumy gezilecek yerler isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın