Ternopil Gece Hayatı ve Kulüpleri

Ternopil Gece Hayatı ve Kulüpleri
Ternopil Gece Hayatı ve Kulüpleri

Ukrayna’nın bu küçük ama güzel kentlerinden olan Ternopil Gece hayatı ve gece kulüpleri ile eğlence sektöründe ülke standartlarında hizmet veriyor. Peki şehirde hangi club ve diskolara gidilir, hangi gece kulübü tercih edilmeli? Gelin şehrin eğlence hayatı hakkında bilgi içeren yazımıza başlayalım

Ternopil gece hayatı

Ternopil gece hayatı

Ternopil gece hayatı

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Hafta içi ya da hafta sonu, şehirde canı sıkılanlar, eğlence arayanlar için Ternopil gece hayatı birçok alternatif mekan sunuyor. Her türlü temada ve bütçede mekanları bulabileceğiniz şehirde, barlar, gece kulüpleri, stipriz kulüpler gece hayatının nabzını tutuyor. Lüks yerlerden en bilinmedik mekanlara, Ukraynalı kızların tercih ettiği gizli kalmış eğlence yerlerine varana kadar onlarca alternatif mevcut. Şehirde özellikle hafta sonları Cuma ve Cumartesi geceleri eğlencenin olmadığı mekan neredeyse yok. Şehrin tüm kafe, restoran, bar ve kulüpleri akşam saat 18:00’dan itibaren sabah saat 06:00’a kadar hınca hınç dolu. Yaz aylarında Ternopil gölü kenarında Ukraynalı kızlar ve erkekler sabaha kadar çılgınca içip eğleniyorlar.

Ternopil gece kulüpleri

Ternopil gece kulüpleri

Ternopil gece kulüpleri

Şehirde birçok mekan bulunuyor, Ternopil gece kulüpleri içinde en dikkat çekenleri ise, Riverpool Night Club ve Bomba Club. Bunların dışında, Allure Club, Amsterdam Club, Siesta Night Club, Texas dans şov kulübü de gece gidebileceğiniz mekanlar içinde.  Gece kulüpleri fiyatları ise oldukça uygun, Ternopil’de çok iyi bir gece eğlencesi için harcayacağınız maksimum tutar 100 dolar. Gece kulüplerinde içki ucuz, nargile ya da meyve gibi alternatifler de oldukça uygun. Ternopil barlarda dansçı kızların seksi danslarını izlemek isterseniz de geçireceğiniz 1 saat için yine 100 dolar ödersiniz.

Riverpool Club Ternopil

Riverpool Club Ternopil

Riverpool Club Ternopil

Tek katlı 1.000 kişilik Riverpool Club en büyük mekanlardan birisi Ukrayna’nın Ternopil kentinde. Hemen gölün kenarında yer alan gece kulübü Cuma ve Cumartesi geceleri hizmet veriyor. Mekanda Ukrayna gece kulüpleri girişinde yapılan face kontrol yani kıyafet kontrolü yapılıyor. Spor ayakkabı, şort ya da uygunsuz kıyafetler ile içeriye alınmıyorsunuz. Bunun yanı sıra aşırı alkollü olan kişileri de içeriye almadıkları gibi, içerde en ufak olayda kapı dışarı edilebilirsiniz. Gece kulübünde fiyatlar ise oldukça uygun, giriş 50 grivna, 1 Litre votka fiyatı ise 25 TL.

Club web sitesi: https://vk.com/riverpoolclub

Bomba Night Club Ternopil

Bomba Night Club Ternopil

Bomba Night Club Ternopil

Yine şehirdeki büyük gece kulüplerinden bir tanesi Bomba Night Club Ternopil. Sadece hafta sonları hizmet veren Bomba Club, genelde Ukraynalı yalnız kızların tercih ettiği mekanlar içinde. Mekanda pek fazla Arap, Türk ya da Azeri turist görme şansınız yok. Biraz daha ucuz olan Bomba giriş ücreti ise 30 grivna yani yaklaşık 4 TL. Aynı zamanda karaoke bar olarak da hizmet veren mekanda loca ya da VIP bölüm kiralama imkanınız da bulunuyor. Loca ve masa depozito ücretleri ise 8 dolar ile 30 dolar arasında değişmektedir.

Şehir hakkında detaylı bilgi almak için Ternopil isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın