The Bar Kiev

The Bar Kiev
The Bar Kiev

Kiev gece hayatında önemli yere sahip mekanlardan birisi de The Bar Kiev. Şehrin bu küçük ama ünü büyük popüler barının en ilginç çeken tarafı ise, barın Kiev’de lezbiyen ve LGBT  barı olması. Barı çok fazla tercih eden Kievli kızlar barın ünlenmesinde önemli yere sahipler. Sabah saat 06:00’a kadar çalışan gece mekanı akşam saat 20:00’da açılıyor.

The Bar Kiev

The Bar

The Bar

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Şehir merkezinde yer alan ve etrafında bir çok gece kulübü, dans show barın olduğu The Bar Kiev, 2. Katta ufak bir mekana sahip. En büyük özelliği ise internet yorumlarında olduğu gibi mekana gelen kızların etkisi. İnternetteki diğer yorumlarda birçok kişi tarafından kötü yoruma boğulsa da kötü yorumların bir tek nedeni var “içeriye alınmamak”. Hiçbir yerde duyamayacağınız içeriye alınmama sebeplerini kapıdaki güvenlikler ile sorarak öğrendik. Mekana girmek için öncelikle spor kıyafet ve spor ayakkabıdan kesinlikle kaçınmalısınız. 3 4 kişilik erkek grubu ile gitmekten de kaçının. Bunun yerine 2 kişi ya da tek kişi olarak bara giriş yapın. Eğer kalabalık bir grupsanız, 2 kişi giriş yaptıktan sonra içerde arkadaşlarımız var diyerek giriş yapabilirsiniz. Muhakkak kıyafetiniz, görünüşünüz düzgün olsun. Bunun yanında girerken bir selam ve ufak bir bahşiş vermeyi de unutmayın.  Yoksa kibar bir şekilde mekan dolu deyip kapıdan geri döndürüyorlar.

Kiev gee hayatı fiyatları The Bar

Kiev gee hayatı fiyatları The Bar

Kiev gee hayatı fiyatları The Bar

Mekanda fiyatlara gelecek olursak, herhangi bir giriş ücreti yok. İçerde fiyatlar Kiev gece hayatı fiyatları standartlarının biraz üstünde. Örnek vermek gerekirse 1 bardak Jack Daniels viski 250 Grivna yani 10 dolar. Martini 100 gram olarak alırsanız 300 Grivna yani 12 dolar gibi bir ücreti var. Kiev The Bar mekan oldukça küçük ama barın kalitesi oldukça yüksek. Özellikle bara gelen kişiler şehrin ilginç semaları, birçok ünlü tarafından da ziyaret ediliyor. Özellikle seksi barmaidleri ve garsonları da mekanın ilgi odaklarından birisi. Aynı zamanda mekanda bir çok yiyecek ve içecek seçeneği de bulunuyor. Bar olmasına rağmen zengin bir menüye sahip olan bar, Kiev gece hayatı içinde enteresan yerlerden birisi.

The Bar Kiev Arena Adres Telefon İletişim

Bir küçük tüyo daha vermek gerekirse, bara gitmeden önce arayıp rezervasyon yaptırırsanız, bara girme şansınız daha da yükselir. Kiev’de bulunan bu barda İngilizce bilen bayan bulunmaktadır.

Adres: Arena City Bolshaya Vasilkovskaya Street No: 5

Telefon: +380 44 331 3121

Facebook adres: https://tr-tr.facebook.com/TheBarKiev/

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın