THY Ukrayna Kampanyası 2018 Biletleri

THY Ukrayna Kampanyası 2018
THY Ukrayna Kampanyası 2018 Biletleri

Seyahat severlerin takip ettiği konulardan birisi de THY Ukrayna kampanyası tarihleri ve kampanyalı biletleri. Senenin belli dönemlerinde Türk hava yolları Ukrayna kampanyalı biletleri satışı yapıyor ve fiyatlar da oldukça ucuz oluyor.

THY Ukrayna kampanyası

THY Ukrayna kampanyası

THY Ukrayna kampanyası

Bildiğiniz üzere Türkiye’nin ve dünyanın en büyük hava yolu firmalarından olan THY Ukrayna kampanyası ile de oldukça ilgi çekiyor. Ülkenin birçok şehrine İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon gibi büyük illerden gidiş dönüş Ukrayna kampanyalı biletleri satıyorlar. Senede bazen 2 bazen ise 4 sefer yapılan bu THY bilet kampanyası gezi severler tarafından yoğun ilgi görüyor. Öyle ki bu kadar ucuz Ukrayna bileti bulmuşken insan hiç aklında seyahat planı yokken bile bilet alıp Ukrayna’ya gidiyor.

Türk Hava Yolları Ukrayna Kampanyalı Biletleri

Türk Hava Yolları Ukrayna Kampanyalı Biletleri

Türk Hava Yolları Ukrayna Kampanyalı Biletleri

Peki, beklediğiniz gün geldi ve 2018 Türk hava yolları Ukrayna kampanyalı biletleri satın alacağınız gün geldi. Şartları ne, kaç tane kampanyalı Ukrayna uçak bileti alabilirim gibi sorular da cevap bekliyor. Birçok kampanyada koşullar değişiklik gösterse de genel kurallarını şu şekilde sıralayabiliriz. Promosyon biletler genelde adetli oluyor ve en az 1 ay sonrası gezileriniz için programlanabiliyor. Uçak biletlerini gidiş dönüş almanız gerekiyor. Kampanya süresi 30 gün olsa da biletleme tarihleri genelde 1 sene içinde oluyor. Yani örnek vermek gerekirse Ukrayna THY kampanyasından yararlanmak istediniz ve birden fazla bilet almak istiyorsunuz. Örnek vermek gerekirse THY Ocak ayı kampanyasından çoklu yararlanmak için 1 sene içerisinde birden fazla bilet alabilirsiniz. Sadece tarihleri kesinleştirmeniz gerekiyor. Türk Hava Yolları bazı kampanyalarda ülkesel olarak yaparken bazı kampanyaları sadece Kiev, Lviv, Odessa, Kharkiv gibi şehirlerle de sınırlayabiliyor.

THY 99 Euro Ukrayna kampanyası

Şehir içi uçuşlar bile gidiş dönüş 200 TL’yi bulurken, THY 99 Euro Ukrayna kampanyası çok iyi bir kampanya. Ukrayna’ya bu fiyatlarda bilet bulmak eskiden mümkün değildi, tabi burada rekabetin de az olması önemli bir etkendi. Yurtdışı bir uçuş için 400 TL gidiş dönüş Ukrayna bileti almak birçok kişiyi hafta sonları yurtdışına çıkmaya yönlendiriyor. Hele ki Pasaport ve vizesiz Ukrayna seyahati başladığı tarihten itibaren neredeyse bu uçuşlar sürekli dolu. Türk hava yolları Ukrayna kampanyası sayesinde belki de ilk defa ülkeye ziyaret eden birçok kişi mevcut.

THY Ukrayna Kampanyası 2018

THY Ukrayna Kampanyası 2018

THY Ukrayna Kampanyası 2018

Her sene birçok kişi tarafından beklenen THY Ukrayna Kampanyası 2018 tarihinde ne zaman olacak sorusu sorulmaya başlandı. Her sene olduğu gibi bu sene de Şubat 2018, Ağustos 2018 ve Ekim 2018 kampanyalarının olması bekleniyor. Bilgi olarak güncel THY kampanyaları hakkında haberdar olmak ve anında bildirim almak için THY mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarından da kampanya tarihlerini takip edebilirsiniz.

Ukrayna uçak bileti

Kampanya zamanları hariç Ukrayna uçak bileti fiyatları ve satın almak için konumuzu okuyabilirsiniz. Güncel kampanyaların yanı sıra ucuz Ukrayna uçak bileti bulmak da mümkün.

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/turkishairlinesTR/

Android THY: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thy.mobile&hl=tr

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın