Ukrayna Cevizi

Ukrayna cevizi
Ukrayna'da ceviz

Ukrayna Cevizi birçoğumuzun bildiği üzere dünya üzerindeki en kaliteli ve en ucuz cevizlerden birisidir.  Kabuklu ve kabuksuz olarak temin edebileceğiniz cevizin bir çok kalitesi bulunmaktadır. Ülkenin hemen hemen her şehrinde bulunan ceviz ağaçları ile Ukrayna ceviz ticaretinde dünyanın sayılı merkezlerinden biri haline gelmiştir. İnce kabuklu olarak bilinen 3 cm ve üstü kalibrasyondaki cevizler makul olarak kabul edilmektedir. Ayrıca esmer ceviz ve beyaz ceviz olarak bilinen cevizlerde de genel oran esmer %60-70 beyaz %30 -40 olarak bilinmektedir.

Ukrayna’da ceviz fiyatları

Ukrayna'da ceviz fiyatları

Ukrayna’da ceviz fiyatları

Piyasada fiyatlar adeta borsa gibi değişkenlik göstermektedir ve değişkendir. Türkiye’de kilo başı satış fiyatı 70 tl ye çıkan ceviz market ve kuruyemişçilerde yüksek rağbet görmektedir. Kalitesine göre 20 TL’den başlayan ve 70 tl olan Türkiye ceviz fiyatları, yatırımcıları Ukrayna’dan ceviz getirmek fikrine yönlendirmiştir.  Ukrayna’da ceviz neden ucuz sorusunun cevabı ise, ülkede ceviz üretiminin fazlalığından kaynaklanmaktadır. Ukrayna cevizi kalitesi fiyatına göre değişkenlik göstermektedir.

Ukrayna’dan ceviz ithalatı

Ukrayna'dan ceviz ithalatı

Ukrayna’dan ceviz ithalatı

Ukrayna cevizinin çok lezzetli olmasının yanı sıra, Ukrayna’dan ceviz ithalatı yapmak isteyen kişiler için Türkiye birçok kolaylık sağlamaktadır. Son dönemlerde Türkiye ile Ukrayna arasındaki gerek ticari gerekse pasaport ve vizesiz seyahat kolaylıkları sayesinde, iki ülke arasındaki ceviz ticareti hızla yükselmektedir. Ukrayna’da hemen hemen her şehrinden ceviz getirmek mümkün olsa da, bazı şehirlerde fiyatlar farklılık göstermektedir.

Ukrayna’dan Türkiye’ye ceviz getirebilmek için Tarım Bakanlığı kontrol belgesi gerekmektedir, cevizin gümrük vergisi her ne kadar yüksek olsa da düşük gümrük vergili ceviz getirmek de mümkündür. Ceviz’de KDV %8 olup, navlun ( taşıma ) ücretleri de yükünüze bağlıdır. Ayrıca Ukrayna’dan cevizi karayolu ile tırla mı yoksa deniz yolu ile gemi ile mi getireceğinize de bağlıdır. Bu konuda tercih edilen yöntemler hakkında detaylı bilgiyi bizlere ulaşarak alabilirsiniz. Ukrayna’dan ceviz ithalatında herhangi bir kota bulunmamaktadır. İstediğiniz tonda Ukrayna’dan ceviz ithalatı yapabilirsiniz.

Ukrayna ceviz fiyatları 2017

Ukrayna ceviz fiyatları 2017

Ukrayna ceviz fiyatları 2017

Ukrayna toptan ceviz almak isteyen, Ukrayna cevizi ithal etmek isteyen müşterilerimiz bizlere bu sayfa üzerinden yorum yazarak ulaşabilirler. Yorum yazan kişilere Ukrayna ceviz fiyatları, ceviz ithalatı ve Ukrayna ceviz kaliteleri hakkında detaylı bilgi sunulacaktır. Ukrayna cevizi fiyatları 2017 ise kabuklu ve kabuksuz ceviz olmak üzere dolar bazında farklılıklar gösterir. 2017 Ukrayna ceviz fiyatları için yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

 • ben tatil için ukraynaya gidiceğim gelirken gemi yoluyla gelmeyi pilanlıyorum 100 kg bagaj hakkım varmış bende bu 100 kğ ceviz geirmek istiyorum fiyatları nedir veya 100 kg cevize benden gümrük veya vergi alırlarmı geniş bir biçimde yazarsanız sevinirim kolay gelsin

  • Merhaba

   100 Kg ceviz getirmek isterseniz sizden gümrük vergisi alacaklardır. Aldıkları gümrük vergisi ile kg bazında olmadığı için size avantajlı gelmeyecektir. En az 4 5 ton getirmelisiniz ki fiyatı avantajlı olsun.

  • Merhaba

   Cevizlerimizi Ukrayna’nın her bölgesinden tedarik ediyoruz, sizin istediğiniz kaliteyi ve ne kadar istediğinizi bildirirseniz fiyatlar ve teslimat konusunda yardımcı olabiliriz

 • haftalık düzenli olarak 500kg civarında iç ceviz almak istiyorum. şartlar konusun da bilgi verirseniz sevinirim.

  • Merhaba
   Ceviz için sezon şu anda erken, olan ceviz pahalı ve kalite olarak da istenilen düzeyde değil. 2 ay sonra ceviz sezonu açılmış olacak, iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerseniz, detaylı bilgi verebiliriz.

 • merhabalar,
  öncelikle bilgilendirmeniz icin teşekür ederim.
  genel olarak ithalat ihracat üzerine calışıyorum.
  şuan da ukraydan ceviz getirmeyi düşünüyorum bunun icin gümrük vergi oranları, kalite konusunda dikkat etmem gerekn ince detayları öğrenmek icin iletişimde yazan numaranızı aradım ama ceap veren olmadı bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  • Merhaba murat bey

   Şu anda ceviz sezonunda ölü sezon olduğu için fiyatlar ve ceviz kalitesi iyi değil. Ekim ayı başında fiyatlarımızı ve numunelerimizi, kabuklu, kabuksuz, kelebek içi olarak gönderebiliriz.

  • +38 073 403 89 82 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Ya da whatsapp Viber üzerinden yazabilirsiniz.

 • 2017 yili kabuklu ceviz fiyatini ogrenmek istiyorum. Birde cevizin kalitelisi anlatilirken yuzde 60-70 derken ne kastediliyor. Curuk saglam orani mi kastediliyor. Turkiye icinde almak istiyorum. Ticaretini yapma niyetindeyim. Yurt disi irtibatim ve getirip goturme olanagim yok. Sizden almak niyetindeyim. Fiyat ton fiyatimi 300-500 kilo almak istesem fiyat ne olur. Tesekkur ederim

  • Merhaba

   Ukrayna’da ceviz sezonu Eylül ayı sonu Ekim başında başlar. Verdiğimiz oranlar esmer ve beyaz ceviz oranlarıdır. Yurtdışı gelip götürme imkanınız yoksa, Türkiye’de bulunan toptancılardan almanızı öneririz. 300 500 KG satışımız bulunmamaktadır. En az 5 ton satışımız bulunmaktadır. 2017 Ukrayna cevizi fiyatları ise sezonda yani Eylül sonu Ekim ayı başında belli olur.

 • merhaba;
  ukrayna dan iç cevize ihtiyacımız var müsait olduğunuz da dönüş yapmanızı rica ederiz.

 • Selamün aleyküm;

  Antalyada ikamet ediyorum; adres teslim 5 ton kabuklu ceviz ,fiyat ve çeşitlerinizi öğrenmek istiyorum.(teslimat-ödeme nasıl?)
  Aydınlatmanız rica olunur.

  • +38 073 403 89 82 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Ya da whatsapp Viber üzerinden yazabilirsiniz.

  • +38 073 403 89 82 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Ya da whatsapp Viber üzerinden yazabilirsiniz.

 • ukrayna cevizinin türkiyeye gelmiş ve millileşmiş toptan satan firmaları ve fiyatlarını verebilirmisiniz.

 • Ben toptan ceviz ithal etmek istiyorum
  Taşıma, vergi, fiyat ve toptancılara nasıl ulaşacağım hakkında bilgi verir misiniz

 • Ukraynadan ceviz getirmek istiyorum. yukarda bahsettiğiniz taşıma şekline göre fiatlar değişkenlik gosterir ne demek. ayrıca kabuklu ve iç ceviz fiatlarını bildirirseniz sevinirim

 • ukrayna ya öne turist olarak gelip sonrasında ticaret yapmak istiyorum.
  okudugum kadarıya hep sohbet ceviz üzerine ceviz fiyatları şu an kaç tl bilgi verirseniz sevinirim..

 • S.a 5 ton ceviz almak istiyorum bana kaça maal olur biraz bilgi verirseniz sevinirim vergiler taşıma hepsi içinde

  • 20 ton iç ceviz almak istiyorum. 10kg.lık kolilerde. Türkiye teslim kg. Fiyatı ne olur, ayrıca bütün resmi test, tahlil ve gümrük işlemleri dahil.

 • SLM BEN’DE UKRAY’NA CEVİZ’İ ALMAK İSTİYOR’UM .BAN’A KAÇ’A MAL OLUR ACABA.BİRAZ BİLGİ VERİRSEN’İZ SEVİNİR’İM İLETİŞİM:(0090553)080.76.98.

 • Merhabalar 5 ton civarında beyaz iç ceviz almak istiyorum adres teslim fiyatınız neolur numune test tahlil ve tüm gümrük işlemleri dahil bir fiyat verebilirmisiniz türkiye konya 05061500934

 • slm ben bir konteyner kabuklu ceviz almayı düşünüyorum.bana mersin teslim fiyatı ne olur.?ayrıca ceviz içi ayrı bir fiyatta isteyeceğim sizden.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın