Ukrayna duvar kağıdı fiyatları modelleri

Ukrayna duvar kağıdı fiyatları
Ukrayna duvar kağıdı fiyatları

Türkiye’de her ne kadar pahalı olsa da, Ukrayna duvar kağıdı fiyatları konusunda oldukça ucuz bir ülke. Örnek vermek gerekirse, Türkiye’de kaliteli duvar kağıtları 70 TL’den başlarken, Ukrayna’da en kaliteli duvar kağıdını 25 TL’ye bulabilirsiniz. Ukrayna fiyatlarını Türkiye ile kıyasladığımızda yarı yarıya fark eden fiyatlar ve yüksek kalitede duvar kağıtları bulmak mümkün. Ukrayna’da duvar kağıdı fiyatları, ithalatı, modelleri hakkında detaylı inceleme makalemize başlıyoruz.

Ukrayna duvar kağıdı

Ukrayna duvar kağıdı

Ukrayna duvar kağıdı

Bizim ülkemizde son zamanlarda daha popüler olan evlerde ve iş yerlerimizde kullandığımız duvar kağıtları, Ukrayna ve Rusya’da oldukça popüler. Bunun nedenine gelecek olursak, hem daha ekonomik olması, hem de boyaya göre daha avantajlı olması.  Özellikle Ukrayna duvar kağıdı konusunda oldukça popüler. Evlerin %80’ine yakınında duvar kağıtları mevcut. ülkede son 25 senedir duvar kağıtları neredeyse tüm evlerde mevcut.  Ülkede ağaç, kereste, karton, kağıt ürünlerinin ucuz olmasının da tabi bu konuda etkisi oldukça büyük.

Ukrayna duvar kağıdı modelleri

Ukrayna duvar kağıdı modelleri

Ukrayna duvar kağıdı modelleri

Ukrayna duvar kağıdı modelleri de internette aranan duvar kağıtları modelleri arasında kendine yer buluyor. Değişik motifleri, renkleri ve Rus kültürünün ezgilerini barındıran modeller son zamanlarda oldukça popüler. Eski Türk tasarımlarını andıran modeller ile özdeşleşen duvar kağıtları yanı sıra 3 boyutlu ilginç ithal duvar kağıdı modelleri de bulunuyor. Birçok desen, kalite ve boyda duvar kağıdı modelleri için kataloglarımızı inceleyebilirsiniz. Katalog temini ve Ukrayna duvar kağıtları modellerimiz için bize ulaşınız.

Ukrayna boyanabilir duvar kağıdı

Ukrayna boyanabilir duvar kağıdı

Ukrayna boyanabilir duvar kağıdı

Bunun yanı sıra Ukrayna boyanabilir duvar kağıdı modelleri ile ön planda. Islak zeminler hariç toplamda 7 kere sentetik boyalar hariç tüm boyalar boyanabilen bu kağıtlarda oldukça popüler. Ukrayna’da birçok duvar kağıdı üreticisinin en çok sattığı duvar kağıdı tipi olan boyanabilir duvar kağıtları fiyatları da oldukça ucuz. Bir duvar kağıdının ömrünün 10 yıl olduğunu düşünürsek, tasarımı değiştirmek isteyenler için oldukça iyi bir seçim.

Duvar kağıdı ithalatı Ukrayna
Ukrayna'dan duvar kağıdı ithalatı

Duvar kağıdı ithalatı Ukrayna

Son zamanlarda özellikle Türkiye’de artan vergilerden sonra duvar kağıdı ithalatını Ukrayna’dan yapan firmalar oldukça fazla. Bu firmaların yanı sıra, Ukrayna’dan duvar kağıdı ithalatı yapmak isteyen firmalar için de danışmanlık hizmetimiz bulunmaktadır. Ukrayna duvar kağıdı modelleri, fiyatları, ithalatı ve detayları hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu konuda soru, ithalat istekleriniz için uzman Ukrayna Ticaret Danışmanı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ukrayna’dan ne getirilir, ne ithalat edilir gibi sorular için Ukrayna’dan Ticaret ve  Ukrayna’da Fiyatlarkonularımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın