Ukrayna Fuarları 2018 Ayakkabı Tekstil Deri

Ukrayna fuarlar 2018
Ukrayna fuarları

Her sene yaklaşık olarak 300 den fazla Ukrayna fuarları bulunmaktadır. Bunların içinde Türk firmalarının en çok katılım sağladığı fuarlar ise deri, ayakkabı, mobilya, inşaat, kürk ve tekstil fuarları. Elektrik, elektronik, mimari gibi fuarlar da oldukça ilgi görmekte olup birçok etkinlik Kiev fuar alanında yapılmaktadır. 2018 Ukrayna fuarları hakkında detaylı bilgi, katılım şartları, nerede ne zaman yapılacak gibi bilgilerle ile yazımıza başlayalım.

İçerikler

Ukrayna fuarları 2018

Ukrayna fuarlari

Ukrayna’da fuarlar 2018

Ülkemizin belki de ihracat yaptığı ülkeler sıralamasında ilk 5 de olan 45 milyonluk nüfusu ile Ukrayna fuarları oldukça ilgi görüyor. Kiev, Lviv, Odessa ve Dnipro kentlerinde fuar alanlarındaki fuarlara katılım yüksek. Özellikle ülkede Türk mallarına olan yoğun ilgi de her yıl yeni firmaların Ukrayna’ya ihracat yapma isteğini arttırıyor. Büyük alışveriş merkezlerinden mağazalara, sokak pazarlarından seyyar satıcıların tezgahlarına kadar Türk mallarını görmek mümkün. Deyim yerindeyse ülkede Türk ürünleri ve markaları alışveriş yaparken ilk tercih nedeni oluyor. Ticaret ilişkilerimizin de belki en iyi olduğu ülkeler arasında olan Ukrayna’da 1.000’i aşkın Türk markası bulunuyor. Toptan satışlar için Ukrayna’da fuarlara gelen Türk firmalar satışlardan oldukça memnun. Toptan ayakkabı satışı yapan Shoeandshoes firması ile 2017 Ukrayna ayakkabı fuarı hakkında sohbet etme imkanımız oldu. Firma yetkilisinden aldığımız bilgiye göre fuar zamanı aldıkları sipariş adetlerinden oldukça memnun.  Senede 2 kere düzenlenen fuara ilk defa katıldıklarını ve gelen siparişlere karşılık vermek için büyümeye gittiklerinden bahsetti.

Ukrayna Deri ve ayakkabı 2018

Ayakkabı ve deri fuarı Ukrayna

Ukrayna Ayakkabı fuarı

Her sene yaklaşık olarak tüm dünyadan 500’den fazla katılımcının olduğu Ukrayna deri ve ayakkabı fuarı 2018 yılında da Kiev’de yapılacak. Peki Exmo 2018 Ukrayna Kiev deri ayakkabı fuarı ne zaman yapılacak derseniz 23.01.2018 ile 26 Ocak 2018 tarihleri arasında olacak. Bu yıl 35. düzenlenecek fuara Türkiye’de 47 tane firma katılım gösterecek. Ukrayna’da ayakkabı ve deri fuarında kürk firmaları katılsa da Exmo kürk fuarı ayrı tarihlerde yapılmaktadır. Bu fuara Türkiye’den pek fazla ilgi yok.

Exmo Deri ve Ayakkabı Fuarı 2018 Türk Katılımcı Firma Listesi

Alberto Rossi TM, Balta Deri, Barış Kardeşler, Cihan Deri, Deripan Deri, ESSE TM, Estile, Euro Tak, Kampana Deri.  Kardeşler Deri, La Pinta TM, Natursoft, Pelle Deri, Platino Deri, S & M Ayakkabı Piyasası,Tek-Or Plastik, Trend Okçe. Turgut Kardeşler,Ulasti, Uzmans Deri, Vinteks, Ziylan Taban, Arc-En-Ciel, Cezara, Derem, Desisan TM, ErSax Ayakkabıları, Etor Ayakkabı,Evihan Deri. Fatih Ökçe, GUERO, Fany, Gizza, Gündoğdu Deri, Kadir Ökçe, Kupon Deri, Layana, Lublin Ayakkabıları, Luciano Bellini, Marani Magli. Marsel ES, Paloma TM, Pandew, Roccol, Rifellini, Ripka, Ayakkabı Malzemeleri, Aura Pelle, STP-ökçe, ÜÇ Yıldız Deri.

Exmo Ayakkabı 2018

Exmo ayakkabı fuarı Ukrayna 2018

Ukrayna ayakkabı fuarı 2018

Türkiye’den ilgi çeken bir diğer fuar Exmo ayakkabı 2018 yine Ukrayna’nın Kiev kentinde 3 Nisan 6 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Şu anda kesinleşmiş olarak Türkiye’den katılacak firmalar ise Desisan TM, Kesim Ayakkabıları, La Pinta TM, Rifellini. Ukrayna’da ayakkabı fuarı 2018 nerede yapılacak derseniz, yine başkent Kiev’de fuar alanında olacak.

Exmo Tekstil 2018

Ukrayna tekstil fuarı 2018

Tekstil fuarı Ukrayna 2018

Ukrayna’ya en çok ithal ettiğimiz ürünlerin başında kıyafet ve tekstil ürünleri geliyor bu sebeple Exmo Tekstil 2018 fuarı oldukça önemli. Peki Ukrayna 2018 tekstil fuarları nerde ve ne zaman yapılacak derseniz henüz açıklanmış bir tarih yok. Ama tahminlere göre bu sene de Haziran Ağustos ayları içinde yapılması bekleniyor. 2017 yılında Kiev’de yapılan tekstil fuarına 110 Türk firması katılmış birçok firma da yer bulamamaktan şikayetçi olmuştu. Tarihler, fuarlara nasıl katılırım gibi sorular için sitemizi takip etmeye devam edin.

Ukrayna Fuar Takvimi 2018

Ukrayna'da 2018 fuarları

Ukrayna 2018 fuarları tam listesi

Ukrayna’da 2018 yılında yapılması planlanan yaklaşık 400’e yakın fuar bulunmaktadır. Bu Ukrayna fuarları birçoğu Kiev, Lviv, Kharkiv, Odessa, Dnipro, Donetsk gibi şehirlerde yapılacaktır. Fuarlara katılım sağlamak, stand ve yer kiralamak için ise sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle Rusça bilmiyorsanız fuar zamanında tercümanlık hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. İletişim için Whatsapp ve Viber numaralarımız : +38 073 403 89 82. Bilgi sahibi olmak için Ukrayna 2018 fuarlar listesi aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Ukrayna-fuarlari-2018

Fuarlara katılım gösterecek firmalar ve ziyaretçiler için THY 2018 Ukrayna kampanyası isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca fuarların yapılacak şehirler hakkında bilgi almak için başkent Kiev yazımızı Karadeniz sahilindeki kenti Odessa yazımızı okuyabilirsiniz. Detaylı bilgi için http://artexpo.ua adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın