Ukrayna’da gece hayatı fiyatları nasıl?

Ukrayna'da gece hayatı fiyatları
Ukrayna gece hayatı fiyatları ucuz mu?

Ülkeye eğlence turizmi için seyahat etmek isteyenler için Ukrayna gece hayatı fiyatları makalemiz rehber niteliğindedir. Ukrayna’da hangi şehirde gece hayatına ne kadar harcanır, hangi şehirde eğlence hayatı daha iyidir gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. 2018 yılı ocak ayı itibari ile fiyatlara bazı örnekler verelim.

Ukrayna gece hayatı fiyatları

Ukrayna gece hayatı fiyatları

Ukrayna gece hayatı fiyatları

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ekonomik veya lüks tatil için Ukrayna gece hayatı fiyatları nasıl, ucuz mu, pahalı mı diye soran birçok mail alıyoruz. Ukrayna’da eğlence fiyatları hakkında internette verilen bilgilere baktığımız zamanda çoğu yanlış yönlendirme. Genelde tur firmaları ya da rehberleri Ukrayna gece hayatının çok ucuz oluşundan bahsediyorlar. Öyle ki 100 TL ile en lüks Ukrayna gece kulüplerinde eğlenebileceğinizi yazanlar bile var. Ama özellikle bunlara inanıp buraya gelenler gece hayatında harcadıkları rakamları ancak Türkiye’ye döndükten sonra anlayabiliyorlar. 1 şişe viski içtik 100 TL bile değil, gece sabaha kadar eğlendik 100 lira hesap geldi gibi yorumlara lütfen inanmayınız. Şu anda Ukrayna’da gece hayatında 3 4 tane bira içip kaldığınız yere dönmek için bile o kadar para harcarsınız. Hiç bir şey bilmiyorsanız Odessa, Kiev, Lviv gibi şehirlerde gece kulüplerinin web sitelerinden fiyatlara bakabilirsiniz.

Mesela Kiev Caribbean Club fiyatlarına göz atalım. Chivas Regal 1 Litre fiyatı 3.380 Grivna, Jameson yine 1 Litre fiyatı 2.380 Grivna. Moet  şampanya şişe fiyatları 1.950 ile 3.900 UAH arası. Yine Smirnoff red 1300 Grivna iken, Remy Martin fiyatı 3.700 Grivna, Martini rosso ise 1.600 Grivna.  Ortalama bir hesaplama yapacak olursak 210 TL ile 515 TL arası içki fiyatları. Giriş ücreti ise kişi başı 200 UAH hafta sonları. Yiyecek, meze, nargile gibi ekstralar için de 1.000 UAH olarak düşünebilirsiniz.

Ukrayna gece hayatı ne kadar harcanır

Ukrayna gece hayatı ne kadar harcanır

Ukrayna gece eğlence hayatı ne kadar harcanır

En çok gelen sorulardan biride, “Merhaba 3 günlüğüne geleceğiz Ukrayna gece hayatı için ne kadar harcarız?” Şimdi yukarıdaki fiyatlara bakarsak sen günde en az 200 dolar harcarsın eğlence hayatına. Burada daha gün içerisinde gezeceğin, yiyeceğin, otel masrafın v.s yok. Ya da masaj, dans şov gibi yerlere de hiç gitmediğini farz ediyorum. Yukarıdaki örnek Kiev gece hayatı ile ilgili olsa da Odessa, Lviv, Kharkiv gibi büyük şehirlerde de fiyatlar benzer. Yok, ben fazla para harcamak istemiyorum geleyim Ukrayna’ya günde 100 TL ile zaman geçireyim derseniz bu da mümkün. Ama bu şekilde zaman geçirecekseniz Ukrayna’ya gece hayatı için gelmeniz gerekmez. Türkiye’de de güzel mekanlar var, yani Ukrayna gece hayatı fiyatları için tercih edilecek bir ülke değil. Ama Ukrayna gece hayatı için tercih edilebilecek bir ülke. Çünkü tüm şehirlerde neredeyse onlarca yüzlerce eğlence mekanı mevcut. Tabi buraya geliş amacı Ukrayna gece hayatında Ukraynalı kızlar ise biraz bütçenizi arttırmanız gerekir.

Ukrayna’da gece hayatı

Ukrayna’da gece hayatı

Ukrayna’da gece hayatı

Sizler için Ukrayna’da gece hayatı ile ilgili incelemelerimizi paylaştığımız makalelerimizi okuyabilirsiniz. Yaz ayları için Odessa gece hayatı kış aylarında önerimiz ise Lviv gece hayatı isimli makalelerimizi okuyabilirsiniz. Ukrayna gece hayatı fiyatları makalemizin ardından Ukrayna’da fiyatlar isimli yazımızı da okuyabilirsiniz. Siz de örnek fiyatları incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın