Ukrayna günlük kiralık ev

Ukrayna günlük kiralık ev
Ukrayna günlük kiralık ev

Ukrayna günlük kiralık ev araması yaptığınızda sizin de göreceğiniz üzere evlerinin yüzde 80 oraninda eşyalı olarak kiralamaktadır. Ukrayna’nın büyük kentlerinin şehir merkezinde, re montlu dedikleri yani bize göre daha lüks ve yapılı evlerin fiyatları 300 dolardan başlamakta.  İçindeki eşyaların lüks oluşu, evin büyüklüğü, şehir merkezine yakınlığı, olduğu binanın durumuna göre de 1.000 $ a kadar yükselmektedir.

Sitemiz üzerinden iletişim bölümüne tıklayarak bizlere ulaşabilir ve Ukrayna günlük kiralık ev arayışında bizlerden yardım alabilirsiniz.

Ukrayna günlük kiralık apartlar genellikle şehir merkezinin uzağında, bakımsız, eşyasız ya da eski ve bakımsız eşyalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir diğer Ukrayna aylık kiralık evler arayışınız için bütçeniz yüksek değilse, Ukrayna’nın küçük kentlerinde aylık 50 $ dan başlayan fiyatlar ile eşyalı evler bulmakta mümkün.

Kiev günlük kiralık ev

Kiev günlük kiralık ev

Kiev günlük kiralık ev

Ülke genelinde çok yaygın olan ve hemen hemen neredeyse tüm şehirlerde kolaylıkla bulacağınız Ukrayna günlük kiralık ev her bütçeye uyacak şekilde mevcut. Örnek vermek gerekirse Kiev günlük kiralık ev arayanlar için şehir merkezlerinde gayet lüks ve içinde tüm eşyaları bulunan bir ev için ödeyeceğiniz rakam 100 TL. Eğer iki yatak odalı daha büyük, hem de nehir manzaralı bir günlük kiralık ev arıyorsanız ödeyeceğiniz rakam 150 Tl ile 250 Tl arasında olacaktır.

Odessa günlük kiralık ev

Odessa günlük kiralık ev

Odessa günlük kiralık ev

Odessa günlük kiralık ev fiyatları sezona göre değişkenlik göstermektedir.Odessa bir tatil kenti olduğu için günlük haftalık kiralık ev fiyatları kış sezonunda neredeyse yarı fiyatına inmektedir. Odessa’da kısa dönem kiralık ev fiyatları da yaz sezonunda 100 Tl ile 250 Tl arasında, kış sezonunda ise 50 Tl ile 150 Tl arasındadır. Ayrıca Odessa kentinde, denize sıfır ya da havuzlu müstakil ev villa kiralama imkanı da var. Birçok deniz manzaralı ev günlük haftalık ya da aylık olarak kiraya verilmektedir. Müstakil ev fiyatları da evin durumuna göre 200 Tl ile 500 TL arasında değişmektedir.

Lviv günlük kiralık ev

Lviv günlük kiralık ev

Lviv günlük kiralık ev

Bir kültür turizmi şehri olan kentte de tüm Ukrayna’da olduğu gibi Lviv günlük kiralık ev seçenekleri oldukça yaygın. Hatta Lviv’de yaşayan bir çok Türk tarafından da kısa dönem kiralık ev bulmanız mümkün. Lviv günlük haftalık ya da kısa dönem ev kiralama hizmetleri sunan bir çok emlakçı ya da amatör emlak işi ile uğraşan kişi mevcut. Lviv kısa dönem ev kiralama fiyatları da hemen hemen tüm Ukrayna’nın büyük şehirlerinde olduğu gibi, Ukrayna günlük kiralık ev, evin konumu, eşyaları ve popülerliği gibi etkenlere dayanarak değişiyor. 1+0 şehir merkezine biraz uzak bir evi günlük 50 TL’den başlayan fiyatlarla bulabileceğiniz gibi, şehir merkezinde 2+1 ya da 1+1 iki yatak odalı bir evi 100 Tl ile 250 tl arası fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Kharkiv günlük kiralık ev

Kharkiv günlük kiralık ev

Kharkiv günlük kiralık ev

Ukrayna’nın en büyük şehirlerinden birisi olan Harkov bir öğrenci kenti. Şehrin nüfusunun büyük bir bölümünü öğrenciler oluşturuyor. Bu sebeple Kharkiv günlük kiralık ev fiyatları ülke standartlarının biraz üstünde. Ayrıca şehre  bir çok turist gelmesinden ötürü şehir merkezlerindeki kısa dönem kiralık lüks evlerin fiyatları 150 Tl ile 300 Tl arasında değişiyor. Aynı zamanda Karkov çok büyük bir şehir olmasından ötürü şehir merkezi dışında bir ev kiralamak isterseniz 50 Tl gibi günlük fiyatlarla kısa dönem ev kiralayabilirsiniz.

Dnipro günlük kiralık ev

Dnipro günlük kiralık ev

Dnipro günlük kiralık ev

Ukrayna’nın en büyük sanayi kentlerinden birisi olan ve 1 milyona yakın nüfusu olan şehirde Dnipro günlük kiralık ev fiyatları diğer kentlerde olduğu gibi 50 TL’den 250 TL’ye kadar bulunmaktadır. Türkiye’den direk uçuşların olduğu Dnepropetrovsk havaalanının dış hatlara kapatılmasından sonra şehre gelen turist sayısında gözle görülür bir düşüş var. Bu düşüş şehirdeki fiyatlara da yansıtmakta. Günlük haftalık ya da kısa dönem Dnipro kiralık ev arayan kişiler havaalanının çalıştığı ve direk uçuşların olduğu döneme nazaran %50 lere varan daha uygun fiyatlı günlük kiralık evler bulmaktadır.

Zaporijya günlük kiralık ev
Zaporijya günlük kiralık ev

Zaporijya günlük kiralık ev

Türkiye’den Ankara ve İstanbul olmak üzere haftada 5 gün, 2 şehirden direk uçuşların olduğu şehir Türkiye’den gelen turistlerin son zamanda yoğunlukla ziyaret ettiği kentlerden birisi. Bu sebeple Zaporijya günlük kiralık ev arayan kişiler için Ukrayna geneline göre daha uygun fiyatlarda kısa dönem ev kiralamak mümkün.  50 TL’den başlayan fiyatlarla şehre biraz uzak yerler, şehir merkezine yaklaştıkça 150 TL’ye kadar günlük kiralık ev bulmak mümkün.

Kherson, Kryvyi Rih, Mariupol, Simferopol, Dniprodzerzhynsk, Ternopil, Uman gibi şehirlerde günlük kiralık ya da kısa dönem kiralık ev arayan kullanıcılar için de fiyatlar Ukrayna genelinden biraz daha uygun fiyatlı. Ukrayna günlük kiralık ev arayan kullanıcılar için, evi kiralarken birçok ev sahibi pasaportunuzun aslını almak istiyor. Bazıları sadece pasaportunuzun fotoğrafını çekse de, bazı ev sahipleri pasaportunuzu rehin almadan evi teslim etmek istemiyor. Bu konuda dikkat etmenizi Ukrayna günlük kiralık ev fiyatlarının uygun olmasının yanı sıra bu tarzda risklerinin olduğunu da bilmeniz gerekmektedir.

Ülkede emlak fiyatları ile ilgili bir diğer yazımız olan Ukrayna satılık ev fiyatları makalemizi de buradan okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın