Ukrayna Iphone X ve X Plusfiyatı

Ukrayna Iphone X ve X Plus fiyatları
Ukrayna Iphone X ve X Plus fiyatları

Belki de Apple’ın en iyi telefonunun Ukrayna iphone x fiyatı internette en çok aramalardan bir tanesi haline geldi. İphone serisinin yeni modeli Iphone X Türkiye satış fiyatı yüksek olması nedeniyle Ukrayna’dan sipariş vermek isteyenlerin sayısı fazla. Ukrayna Apple store fiyatları kıyaslaması da yapa

Ukrayna Iphone X Fiyatı

Ukrayna Iphone X Fiyatı

Ukrayna Iphone X Fiyatı

Ülkemizde satış fiyatı oldukça pahalı olan modelin Ukrayna Iphone x fiyatı ise Türkiye’ye kıyasla oldukça uygun. Türkiye’de uygulanan ağır vergilerle fiyatı 2.000 dolara yaklaşan telefonun Amerika ve Kuveyt fiyatı ise 1.100 dolar civarında. Ukrayna’da iphone x fiyatı ise 1.200 dolar ( 4.600 TL ) civarında. Tabi fiyatlar çoğu elektronik market ve ilan sitelerinde değişiklik gösteriyor. 32, 64, 128, 256 GB seçenekleri ile fiyatlar değişkenlik de gösteriyor.

Iphone X Plus Ukrayna fiyatı

Iphone X Plus Ukrayna fiyatı

Iphone X Plus Ukrayna fiyatı

Apple’ın yeni modeli Iphone X Plus Ukrayna fiyatı ise yine vergilerin düşük olması sebebiyle Tr’ye kıyasla ucuz. 1400 dolardan başlayan fiyatlar ile Iphone x + ürününü Ukrayna’dan satın almanız mümkün. Kapasitesi ve rengine göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ukrayna yeni çıkan Apple ürünleri fiyatlarını araştırdığımızda Türkiye ile kıyasta hemen hemen %20 30’lara varan ucuz fiyatlar çıkıyor karşımıza. Bir de Avrupa’dan buraya yolcuların beraberinde getirerek sattıkları Iphone x fiyatları daha da ucuz. Ukrayna’dan iphone x almak ve getirmek Türkiye’den almak ile kıyaslandığında oldukça avantajlı. Iphone x ürününüzü kendi pasaportunuza işlettirmek için de ödeyeceğiniz rakam 140 TL civarı.

Ukrayna’da Iphone X ne kadar?

Ukrayna’da Iphone X ne kadar?

Ukrayna’da Iphone X ne kadar?

Peki ilan sitelerinde bu fiyatlara satılırken ülkenin büyük alışveriş siteleri ve mağazalarında yani Ukrayna’da Iphone X ne kadar? Hepimizin bildiği üzere ülkemizde de büyük teknoloji sitelerinde ve internetteki alışveriş sitelerinde fiyatlar oldukça farklı. Tabi Ukrayna’da da Comfy, Rozetka, Eldorado, Moyo gibi mağazalarında fiyatlar %10 ile %20 arası pahalı. Ama tabi yine Türkiye ile kıyaslama yaptığımızda fiyatlar TL bazında da ucuzluk gösteriyor. Buradaki farkın fazla olmamasındaki en önemli etkenlerden birisi de Türkiye’de doların son zamanlardaki yükselişi. Ukrayna’dan Iphone x nereden alınır sorusunun cevabına gelecek olursak ilan siteleri arasında önerebileceğimiz site olx.ua olacatır.

Iphone X teknik Özellikleri
Iphone X teknik Özellikleri

Iphone X teknik Özellikleri

Ekran: 5.8 inç OLED, 1125 x 2436 piksel , 3D Touch, True Tone, 625 nit
Ekran kasa oranı: Yaklaşık olarak yüzde 81.23
Yükseklik: 143,6 mm (5.65 inç)
Genişlik: 70,9 mm (2.79 inç)
Derinlik: 7,7 mm (0.30 inç)
Ağırlık: 174 gram (6.14 ons)
İşlemci: Apple A11 Bionics, tümleşik M11 yardımcı hareket işlemcisi
RAM: 3 GB RAM
Depolama: 64 ve 256 GB depolama alanı
Arka Kamera: 12 megapiksel f/1.8 ve 12 megapiksel f/2.4 (OIS destekli) 60 fps 4K, 240 fps 1080p video kaydı
Ön Kamera: 7 megapiksel, f/2.2 diyafram açıklığına sahip, 1080p video kaydı, Face ID kamera
İşletim Sistemi: iOS 11
Bağlantı: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, A-GPS, GLONASS
Suya, Sıçramalara ve Toza Dayanıklılık: IP67

Tüm modeller için Ukrayna’da Iphone fiyatları isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın