Ukrayna kadınlarının özellikleri

Ukrayna Kadınlarının Özellikleri
Ukrayna Kadınlarının Özellikleri

Ukraynalı kadınların özellikleri nelerdir konulu makalemizin başında ilk söylenebilecek söz çok güzel olmaları. Türk kadınlarından farklı olarak renkli gözleri, uzun boyları, sarışın açık tenli vücutları ve çekici fizikleri ile ön plana çıkıyorlar. Gerek gündelik hayatta, gerekse özel günlerde kendilerine gösterdikleri özen ve saygı Türk erkeklerinin ilgisini çekmekte. Ayrıca Ukrayna’da dekolte giyim çok yaygın olduğu ve kadınların dekolteyi, mini etek giymelerini çok sevmelerinden ve bu konuda rahat olarak yetişmelerinden ötürü sokaklar podyum havasında. Peki Ukraynalı kadınlar neden güzel ?

Ukrayna kadınları

Ukrayna Kadınları

Ukrayna Kadınları

Çoğunlukla sarışın, beyaz tenli olmalarının yanı sıra, kumral ve esmer olanları da çoktur. Fakat yeşil veya mavi gözlü olma oranları %90’dır. Genelde ince bir vücuda sahiplerdir. Çok kilolu Ukraynalı kızlar görme olasılığınız %10 civarındadır. Ukraynalı kadınların genel fiziki özelliklerinin başında ise, 30’lu 35’li yaşlarına kadar çok güzel olan bu kadınlar, o yaşlardan sonra inanılmaz bir fiziki çöküşün içine girerler. Burada yaşadıkları coğrafyanın soğukluğu da bir etkendir tabi. Yani bizim deyimimizle şarap gibi kadınları Ukrayna’da bulmak çok mümkün değil. 40 45 yaşında Ukraynalı bir kadın babaanne görünümde olabilir. Tabi istisnalar kaideyi bozmaz. Ama 50 yaşında hatta 60 yaşında kadınları yolda yine çok bakımlı olarak görürsünüz. Ojeli tırnakları, makyajlı yüzleri ve iddialı kıyafetleri ile güzel gözükmeseler de kendine güvenlerini yansıtırlar.

Ukrayna kadınları nasıldır

Ukrayna kadınları nasıldır

Ukrayna kadınları nasıldır

Ukraynalı kadınlar genel aile kültür yapısı olarak, çocukluktan bu yana kendilerinin baş etmesi onları, güçlü karakterli, kendilerine güvenli ve deyim yerinde ise erkek gibi kadın imajını katmıştır. Her bireyin en fazla 18 yaşından sonra kendi özgürlüğü ve hayatı verildiği ülkede, kadınlar hayatın zorlukları ile daha erken yaşta karşı karşıya kalıyorlar. Bunun en iyi örneklerini, ülkede çalışan oranının %70 gibi ölçüde kadınlardan oluşmasından anlayabiliriz.

Metro, otobüs şoförü kadınlardan, asfalt döken, fabrikalarda ağır işlere kadar çalışan kadınları görmeniz mümkün. Kazançlarının büyük bir bölümünü kozmetik, kıyafet ve kişisel bakıma ayıran bu kadınlar günde 15 saat çalışıp geri kalan zamanı uyku ve eğlenceye ayırırlar.

Genel anlamda çok erken yaşlarda çocuk sahibi olmak da Ukraynalı kadınların genel özelliklerindedir. 15 yaşında anne olan birçok kadın görmeniz mümkün. Evlilik dışı çocuğun çok doğal karşılandığı ülkede, maalesef  %10 civarında babasını hiç görmemiş ya da tanımamış insanlar mevcut. Ukrayna’da doğum kontrol yöntemlerinin çok kullanılmaması ve özellikle kadınların ilk hamileliklerinde kesinlikle kürtaj ile çocuk aldırma yöntemini seçmemeleri buna neden oluyor. Kendi kültürel ve dini inançlarında kürtajın çok günah ve ayıp olması nedeniyle, aileler de kızlarının kürtaj yapmalarına karşı çıkarlar.

Genel olarak Ukraynalı kadınların sigara içme oranları düşüktür. Sigaran içen bir kadın çok hoş karşılanmadığı gibi psikolojik problemleri olduğu düşünülür. İçki kültürü ise aileden gelen bir şekilde tüm ülkede yaygındır. Onun için herhangi bir Ukraynalı kadın ile alkol yarışına girmeniz mümkün olmayabilir.

Ukraynalı kadınlar nelerden hoşlanır

Ukraynalı kadınlar nelerden hoşlanır

Ukraynalı kadınlar nelerden hoşlanır

Genel olarak bakıldığında yoğun ilgiden sıkılırlar. Onları pahalı ya da ucuz hediyeler ile mutlu edebilirsiniz. Özel günlerin dışında da çiçek beklerler. Ukrayna’da yoldan geçen bir kadına vereceğiniz çiçek onları mutlu edeceği gibi, kötü bir tepki ile karşılamaşmazsınız. Sizi beğenseler de beğenmeseler de verdiğiniz bu hediye ya da çiçek onların size karşı ilgisini çekecektir.

Ukrayna Kadınları 4

Ukrayna Kadınları 4

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR:

Ukraynalı kızlar

Ukraynalı Kızlar

Ukraynalı eş

Ukrayna’dan evlenmek

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın