Ukrayna Notebook fiyatları

Ukrayna Notebook Bilgisayar fiyatları
Ukrayna Notebook Bilgisayar fiyatları

Ülkemizde teknoloji ürünlerinin pahalı olması sebebiyle Ukrayna notebook fiyatları bilgisayar piyasası da en çok merak edilen konuların başında. Bilgisayar ve sarf malzemeleri Ukrayna fiyatları konusunda inceleme yazımızda sizlere bilgiler vereceğiz. Ukrayna’da teknoloji ve elektronik fiyatları makalelerimize notebook fiyatları ile başlıyoruz.

Ukrayna Notebook fiyatları

Ukrayna Notebook fiyatları

Ukrayna Notebook fiyatları

Ukrayna geziniz sırasında ya da Türkiye’ye gelirken Ukrayna Notebook fiyatları merak ettiniz ve getirmek istediniz. Ukrayna’da notebook fiyatları hakkında biraz bilgi verelim. Samsung, Dell, IBM, Lenovo, Dell, MSI, Acer, Apple Macbook, Toshiba, Sony Vaio gibi notebook fiyatları Türkiye ile aynı.  Gelin Ukrayna’da notebook fiyatlarına bazı örnekler verelim.

Apple A1707 MacBook Pro TB Retina 15 “(Z0UC000Y8) Notebook Ukrayna fiyatı: : 19.200 TL yani 5.480 Dolar

Asus ROG GX800VH (GX800VH-GY004R ) Notebook Ukrayna fiyatı: 30.600 Tl yani 8.750 dolar

MSI GT73VR-7RE Titan SLI 4K (GT73VR7RE-643UA ) Notebook Ukrayna fiyatı 4.368 Dolar karşılığı 15.288 TL

Dell Alienware 17 R4 (A771610S10DW-51) Notebook Ukrayna fiyatı 3.188 Dolar karşılığı 11.160 TL

HP EliteBook x360 1030 G2 (1EN91EA) Notebook Ukrayna fiyatı: 2.558 dolar karşılığı 8.950 TL

Lenovo IdeaPad Y900-17ISK (80Q1006JRA) Notebook Ukrayna fiyatı: Ukrayna fiyatı: 2.400 dolar karşılığı 8.400 TL

Ukrayna bilgisayar fiyatları

Ukrayna bilgisayar fiyatları

Ukrayna bilgisayar fiyatları

Teknoloji olarak bizden geride olması sebebiyle Ukrayna bilgisayar fiyatları konusunda bize nazaran daha farklı. Şehirden şehre değişen fiyatlar bulunmaktadır. Genel olarak baktığımızda Ukrayna’da sıfır bilgisayar fiyatları bazı marka ve modellerde bizimle aynı, bazılarında ise %10 oranında pahalı. Masaüstü bilgisayar fiyatları başlangıç seviyesindeki modellere baktığımızda 600 Tl gibi fiyatlar karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra bilgisayar monitör fiyatları da 200 TL’den başlıyor. Ukrayna’dan bilgisayar almak, ya da getirmek konusunda düşüncesi olan arkadaşlar için sıfır bilgisayar fiyatları çok uygun değil. Ukrayna’da 2. El bilgisayar fiyatları ise, Ukrayna’nın sahibinden gibi web sitelerinde oldukça yüksek fiyatlarda satılıyor.

Ukrayna bilgisayar parçası fiyatları

Ukrayna bilgisayar parçası fiyatları

Ukrayna bilgisayar parçası fiyatları

Yine bir merak edilen konuda Ukrayna’da bilgisayar parçası fiyatları ucuz mu, ne kadar? Bilgisayar bileşenleri olan, ram, işlemci, ekran kartları, harddisk, kasa ve bilgisayar ekipmanları fiyatları ne? Ya da oyun bilgisayarları için oyun ekipmanları var mı, fiyatları ne? Bu konuda ise, bazı profesyonel oyun ekipmanları hariç, diğer bilgisayar sarf malzemeleri ve bileşenleri oldukça pahalı. Örnek vermek gerekirse Ukrayna’da eski nesil bir i5 5. Nesil işlemci fiyatı neredeyse Türkiye’de i7 yeni nesil bir işlemci fiyatı ile aynı. Sadece Ukrayna’da 2. El bilgisayar, notebook ve masaüstü bilgisayar parçaları ilan sitelerinde bazen ucuza bulunabiliyor. Bunun için de iyi derecede Rusça ya da Ukraynaca bilip satan kişiler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bir diğer konumuz olan Ukrayna Samsung telefon fiyatları yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm fiyatlar: https://rozetka.com.ua/

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın