Ukrayna’dan ithalat için Ticari Rehberlik ve Danışmanlık

Ukrayna ticari danışmanlık
Ukrayna ticari danışmanlık

Yapmak istediğiniz ithalatlarınız için Ukrayna ticari danışmanlık hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.İhtiyacınız olan ürünlerin fiyat ve demo taleplerinizi karşılayabiliriz. Bunun için izleyebileceğimiz 2 tane yol bulunmaktadır.

Ukrayna ticari danışmanlık

Ukrayna'dan ithalat danışmanlığı

Ukrayna ticaret danışmanlığı

Ukrayna her ne kadar cazip fiyatlı ürünleri barındırırsada ticaret olarak Türkiye’nin 20 sene öncesi düzende. Türkiye’de ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir ürünü  internet üzerinden araştırabilir fiyat ve demo taleplerine ulaşabilirsiniz. Fakat söz konusu Ukrayna olduğunda, burada büyük web firmalarının bile web siteleri bulunmamakta. Mail, faks ile teklif gibi seçenekler de henüz çoğu firmanın geçmediği sistemler arasında.

Bu nedenle araştırma içine girdiğimiz ürünün temini için şehirlerde araştırma yapmamız firmalardan randevu almamız gerekmektedir. Bunu da yapabileceğimiz yöntem olarak belli şehirleri gezmek oralardan lokal arştırmalara girmemiz gerek.

Bu araştırmaları dilerseniz birlikte yapabilir dilerseniz siz gelmeden size bir rapor sunabiliriz. İki çalışma şeklimizi şu şekilde özetleyebiliriz.

Ukrayna ticari danışmanlık ve ithalat için Detaylı Rapor Demo Toplama

Ukrayna ticari danışmanlık firması

Ukrayna ticari danışmanlık firması

İstemiş olduğunuz ürünün teknik detaylarını, aylık almak istediğiniz toplam adet, ton bilgilerini, ithalat yapacağınız malın istmeiş olduğunuz dökümantasyon bilglerini bizimle paylaşıyorsunuz. Biz sizin yerinize Ukrayna’nın hangi şehirlerinde bulunuyorsa fabrikalar, oralara giderek firamalar ile iletişime geçiyoruz. Toplamda 5 firmadan demo ve fiyat teklifi alıyoruz. Bu süreç ürün gamına göre 7 – 15 gün içinde tamamlanıyor. Ürün demolarını ve fiyatları size ulaştırıyoruz. Ardından sizin istemiş olduğunuz firmalardan sizin için geliş tarihinize göre randevu talep ediyoruz. Böylelikle Ukrayna ticari danışmanlık teklif ve rapor toplama işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Detaylı Rapor ve Demo Toplama yönteminde siz Ukrayna’da hem vakit hem para kaybı yaşamadan bizlerden destek alabilirsiniz . Aldığımız randevularla 2 – 3 gün içinde görüşüp ithalatınızı direk başlatabilirsiniz. 10 – 15 günlük sizin için kalacak yer, günlük harcamalar gibi ekstra harcamalardan ve zamandan tasarruf edersiniz.

Ukrayna’da Ticari Rehberlik

Ukrayna ticari rehberlik

Ukrayna ticari rehberlik

Bir diğer yol ise ithalat için Ukrayna’ya gelmiş kişi / firmalara sunduğumuz Ukrayna’da Ticari Rehberlik hizmeti. Burada yine Detaylı rapor ve Demo toplama talebinde olduğu gibi işlemlerinizi yapıyoruz. İkisinin arasındaki fark sadece Ticari Rehberlikte sizinle birlikte hareket ediyoruz. Havaalanından sizi aracımız ile karşılıyor ve tüm gün rehberlik hizmeti sağlıyoruz.

Ticari Rehberlikte tüm şehirlere birlikte gidilir, bölgesel araştırmalar birlikte yapılır, firmaların bulunduğu şehirlerde birlikte gezilerek bilgi toplanır. Ardından müsait olan firma / şahıs / fabrikalar ile görüşme yapılır.

Ukrayna Ticari Danışmanlık

İthalatı için karar verdiğiniz firma ile aranızda danışmanlık firması olarak hizmet vermekteyiz. Burada sizin anlaşma yaptıktan sonra firmadan ürünlerinizin gümrüklenmesi ile ilgili tüm işlemleri takip ediyoruz. Aynı zamanda firmanın üretim aşamalarını da takip ediyoruz. Örnek veriyorum, anlaşmış olduğunuz ürün 1 ayda üretilecek ya da temin edilecek. Bu süreçte firmanın üretimini ve temin aşamalarını siz buraya gelmeden takip ediyoruz. Ödeme ve mal teslimi konusunda danışmanlık veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular:

  • Fatura kesiyor musunuz?

TÜM İŞLEMLERİMİZ İÇİN FATURA KESİLMEKTEDİR.

  • Neden peşin ödeme yapıyoruz?

Sizin için yapacağımız araştırmalarda sahada çalışma yapmak durumundayız. İnternetten ulaşabileceğimiz kişiler üretici firmalar değil genellikle aracı firmalardır. Artı bu kişilerle de güvenli bir şekilde ticaret yapamazsınız. Bizimle ilgili güven problemi yaşıyor ve peşin ödeme yapmak istemiyorsanız,  sizler için sunduğumuz 2- Ticari Rehberlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  • Ukrayna’ya gelmeden ticaret yapabilir miyiz?

Tabi ki dilerseniz Ukrayna’ya hiç gelmeden de ticaret yapabilirsiniz, bunun için de danışmanlık hizmeti sunabiliriz. Fakat burada bizim size tavsiye edeceğimiz yöntem kesinlikle en azından 1 kere buraya gelmeniz. Sonuçta ticareti siz yapacağınız için, ürünü ve firmayı bire bir görmenizde fayda bulunmaktadır.

Detaylı Rapor ve Demo Toplama ile Ticari Danışmanlık arasında ne fark var?

Örnek vermek gerekirse, bu hizmetimizden yararlandığınızda 700 dolar ödeme yaparsınız. Ardından 3 günlük Ticari Rehberlik hizmeti ile birlikte toplam 1,000 dolar ve sizin 3 günlük Ukrayna’da giderleriniz ile birlikte ithalatınıza başlamış olursunuz.  Ticari danışmanlıkta ise hem sizin için hem de bizim  masrafarımız ile birlikte daha fazla bir maliyet çıkacaktır. Aynı zamanda sizin de vaktinizi ayırmanız  gerektiğini de unutmamak gerek. Ticari danışmanlıkda ise, bizimle birlikte çalışmaktan güven problemi yaşayan firma ve kişiler yararlanabilir. Aynı zamanda Ukrayna’yı bizimle gezmek isteyen kişiler için de tabi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

  • Hangi ürün gamlarında Ticari danışmanlık veriyorsunuz ?

Bizim için ürün gamı farkı bulunmamaktadır. Küçük baş hayvancılıktan, A4 kağıdına, ayçiçek yağı, buğday, ceviz, makineler dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız için hizmet verebiliriz.

  • Yabancı dilimiz yok Ukrayna ile nasıl ticaret yapabiliriz, Ukrayna’ya nasıl gelebiliriz?

Ukrayna’da İngilizceniz olsa bile burada firmalar da dahil olmak üzere İngilizce bilme oranı oldukça düşük. Bu sebeple, Rusça veya Ukraynaca bilmenize gerek kalmadan biz size tercümanlık hizmeti veriyoruz. Ukrayna’ya gelme konusunda ise, sadece pasaport ya da yeni çipli kimliğinizin olması yeterli. Sizi biz havaalanından karşılıyor, dilerseniz otel ya da günlük kiralık daire ayarlıyoruz. Uyumadığınız tüm zamanlarda yanınızda olduğumuz için herhangi bir güvenlik ya da dil problemi ile karşılaşmıyorsunuz.

ÜCRETLENDİRME:

Ukrayna ticari danışmanlık ücretleri

Ukrayna ticari danışmanlık ücretleri

Detaylı Rapor ve Demo Toplama : 7 / 15 GÜN İÇİNDE RAPOR HAZIRLANIR FİYAT: 700 $ / PEŞİN ÖDEME

TİCARİ REHBERLİK: ORTALAMA 7 / 15 GÜN SÜRER, GÜNLÜK 100 $ + ARAÇ YAKITI VE ŞEHİR DIŞI GEZİLERDE KONAKLAMA MASRAFLARI / PEŞİN ÖDEME

TİCARİ DANIŞMANLIK: Burada zaman ve kontrol durumuna göre değiştiği için iş başı anlaşma yapılmaktadır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlar ve ticari bilgiler için Ukrayna’dan ithalat ve ihracat bölümündeki makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın