Ukrayna Türkiye Maçı Ne Zaman Nerede Hangi Kanalda

Ukrayna Türkiye Maçı Eylül 2017
Ukrayna Türkiye Maçı

Ukrayna Türkiye maçı Dünya kupası elemeleri grup karşılaşması için karşı karşıya gelecek. Peki maç ne zaman, hangi gün oynanacak, Ukrayna’nın hangi şehrinde oynanacak, saat kaçta ve Ukrayna Türkiye Eylül 2017 maçını hangi kanal yayınlayacak gibi soruların cevaplarına hemen geçelim.

Ukrayna Türkiye maçı ne zaman

Ukrayna Türkiye Dünya Kupası 2018 maçı ne zaman

Ukrayna Türkiye maçı ne zaman

Ukrayna Türkiye maçı ne zaman sorusunun cevabı ile başlayalım, Dünya Kupası maçı 2 Eylül 2017 günü saat 21:45’de oynanacak. A Milli Takımımızın Fatih Terim yönetiminde çıkacağı karşılaşmada rakibimiz Ukrayna’yı yenip 3 puan almamız çok önemli. Grupta 3. Ve 4. Nün karşı karşıya geleceği maç iki takım içinde çok önemli. Dünya kupasına katılmak isteyen iki takım için hayati önem taşıyan bu karşılaşmaya Türkiye milli takımı 3 puan parolası ile çıkacak.

Ukrayna Türkiye maçı nerede oynanacak?

Ukrayna TÜrkiye Maçı Hangi Şehirde oynanacak

Ukrayna Türkiye maçı nerede oynanacak?

Gruptaki en önemli maçlardan birisi olan Ukrayna Türkiye maçı Ukrayna’nın Kharkiv kentinde oynanması planlanıyor. Ukrayna’nın Harkov kentindeki Metalist Kharkiv futbol takımının sahasında oynanması öngörülen maçı Türkiye ve Ukrayna saati ile akşam 9.45’de başlayacak.

Ukrayna Türkiye maçı hangi kanalda?

Türkiye Ukrayna Maçı hangi Kanalda

Ukrayna Türkiye maçı hangi kanalda?

2 Eylül Cumartesi günü 21:45’da oynanacak Ukrayna Türkiye maçı hangi kanalda oynanacağı, maçın şifrelimi şifresiz yayın mı olacağı sorularına gelecek olursak. Bilindiği üzere A Milli futbol takımımızın tüm maçlarını şifresiz olarak karasal yayından ve uydu üzerinden ATV kanalı aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Türki
Türkiye Puan Durumu Eylül 2017

Türkiye Milli Takımı Puan Durumu

ye Milli Takımı Puan Durumu

Türkiye’nin de içinde bulunduğu Dünya Kupası Elemeleri I Grubu Puan Durumu, 13 Puana sahip iki takımdan Hırvatistan 1. İzlanda 2. Sırada, yine 11 puana sahip iki takımdan Türkiye 3. Ukrayna ise 4. Finlandiya ve Kosova’nın ise sadece 1 puanı bulunuyor.

Milli takımın kalan maçları 2017

I grubunda bulunan Türkiye A Milli futbol takımının 2 Eylül Cumartesi Ukrayna maçından sonra kalan maçları ise şöyle;
Türkiye – Hırvatistan maçı 05.09.2017 günü saat 21:45’de oynanacak
Türkiye – İzlanda maçı 06.10.2017 günü saat 21:45’de oynanacak
Finlandiya – Türkiye maçı ise 09.10.2017 günü saat 21:45’de oynanacak.

Türkiye Dünya Kupası 2018’e nasıl katılır ?

Yeni statü gereği Türkiye Dünya kupası 20118’e katılması için, grubu lider olarak bitirmesi, ya da 9 Gruptaki en iyi ikinciler içinde yer alması gerekiyor. Grupları ikinci bitiren 9 takımdan ilk 8’i Playoflara katılırken, en kötü 2. Olan kupaya veda edecek. En iyi ikinciler arasına kalması durumunda ise, Play off maçları oynanacak. 8 takım arasında kura ile çekilecek iki aşamalı maçlarda kazanan 4 takım daha dünya kupasına katılacak. Playoff Statü gereği Rusya Dünya Kupasına ev sahipliği yapacağı için organizasyona direk katılacak.
Dünya Kupasına Katılacak Takımlar; 9 tane grupta, gruplarını lider olarak bitiren ülkeler. En iyi ikinciler arasında Play off oynayan ve kazanan 4 takım ve Rusya olmak üzere 14 takım Dünya Kupasına katılacak.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın