Ukrayna uçak bileti fiyatları – Ucuz bilet nasıl satın alınır?

Ukrayna uçak bileti fiyatları
Ukrayna uçak bileti fiyatları

Vize ve pasaport zorunluluğun kalkmasından sonra Ukrayna uçak bileti sorgulamaları sayısı her geçen gün daha da artıyor. Yurtdışına çıkmak isteyen ve bunun için en yakın olan ülke Ukrayna uçak bilet fiyatları ucuz olması sebebiyle de tercih ediliyor.

Ukrayna uçak bileti

Ukrayna uçak bileti

Ukrayna uçak bileti

Hemen yanı başımızdaki, Karadeniz deniz komşumuz bu güzel ülkeye gitmek için Ukrayna uçak bileti arayanlara inceleme ve karşılaştırma yazımızla karşınızdayız. Hemen söylemek isterim ki Türkiye’den Ukrayna’nın 6 şehrine direk uçuşlar ile haftanın her günü ulaşmak mümkün. Başta başkent Kiev olmak üzere, Kharkiv, Lviv, Kherson, Odessa ve Zaporozhye şehirlerine Türk ve Ukrayna hava yolu firmalarının direk uçuşları bulunmaktadır. Yılın her dönemi, Ankara ve İstanbul üzerinden, yaz aylarında ise Antalya, Dalaman gibi havaalanlarından direk uçuşlar mevcut. Yaklaşık 1,5 – 2 saat süren bir uçak yolculuğu ile ülkeye ulaşmak mümkün. Dilerseniz Ukrayna havaalanları isimli yazımızdan, ülkede bulunan tüm havalimanlarını inceleyebilir ve haklarında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ukrayna uçak bilet fiyatları

Ukrayna uçak bilet fiyatları

Ukrayna uçak bilet fiyatları

Belki de yurt dışı seyahati yapmak isteyenlerin en büyük masraflarından birisi de Ukrayna uçak bilet fiyatları olsa gerek. Ama artık birçok firmanın Ukrayna’ya seferleri olması ve rekabet ortamında olmaları nedeniyle fiyatlar eskisi gibi pahalı değil. Eskiden İstanbul – Kiev uçak seferleri için minimum 400 – 500 dolar para ödemek gerekiryordu. Şimdi ise 100 dolardan az fiyatlara Ukrayna’ya uçak bilet fiyatları bulmak mümkün. Hatta bazı kampanya dönemlerinde 115 TL’ye bavulsuz sadece kabin bagaj hakkı ile bilet bulunabiliniyor. Tabi buradaki en önemli etkenlerden bir tanesi de hangi havayolu firmasını seçtiğiniz. Ayrıca, genel olarak uçak bileti satın almak isteyen kişiler için uçuş günlerinin de önemi oldukça yüksek. Örnek vermek gerekirse hafta sonu Ukrayna uçak bilet fiyatları daha yüksek olurken, hafta içi günler daha ucuzdur.

Ukrayna uçak bileti satın al

Ukrayna uçak bileti satın al

Ukrayna uçak bileti satın al

Peki nasıl Ukrayna uçak bileti satın al işlemi yapacağız, hangi site güvenli, hangisi ucuz, ne zaman almalıyız? İlk olarak söylemem gerekir ki, uçak biletlerinizi seyahat tarihinizden ne kadar erken alırsanız o kadar ucuz olduğunu unutmayın. Ayrıca internet üzerinden Ukrayna uçak bileti satan birçok acenta, firma olsa da alacağınız siteyi çok dikkatli incelemenizi öneririm. Havayolu firmalarının kendi web sitelerinden bilet almak istediğinizde fiyatların biraz daha pahalı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunun için skyscanner, ucuzbilet, ukraynabiletisatinal gibi bazı sitelerden bilet arayışlarımız oluyor. Tabi bunların içinde en ucuz Ukrayna bileti satın alacağınız yer skyscanner. Alacağınız web siteleri yorumlarını internetten takip etmenizi öneririz, ekşisözlük, donanımhaber gibi birçok sitede firmaların yorumlarını bulabilirsiniz.

Ukrayna gidiş dönüş uçak bileti

Ukrayna gidiş dönüş uçak bileti

Ukrayna gidiş dönüş uçak bileti

Yapacağınız seyahatlerde Ukrayna gidiş dönüş uçak bileti alırsanız tek yön alacağınız fiyatlardan daha uygun olarak satın alabilirsiniz. Tek yön Ukrayna uçak bileti fiyatı örnek vermek gerekirse 300 TL iken gidiş dönüş Ukrayna uçak bileti fiyatı 450 TL olacaktır. Eğer seyahat tarihleriniz kesin ise bilet alma işlemini bu şekilde yapmanızı öneririz. Eğer gidiş tarihiniz belli dönüş tarihiniz belli değilse, dönüş biletinizi esnek olarak da satın alabilirsiniz. Unutmamanız gerekir ki uçak biletlerinde tarih değişikliği yapmak firmadan firmaya fark etse de 60 Euro gibi fiyatlardan başlıyor.

Ukrayna ucuz uçak bileti

Ukrayna ucuz uçak bileti

Ukrayna ucuz uçak bileti

Bizim size önerebileceğimiz en uygun Ukrayna ucuz uçak bileti alacağınız firmaları aşağıda listeliyoruz. Dünyaca ünlü skyscanner firmasına ait web sitesi üzerinden bilet satın alma işlemi yapabilirsiniz.

http://skyscanner.com.tr/

Kharkiv uçak bileti

Belki de Ukrayna’nın en fazla tercih edilen şehri Kharkiv uçak bileti için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Ankara Kiev Uçak Bileti

Yine en popüler Ukrayna rotalarından bir tanesi olan Ankara Kiev uçak bileti hakkında bilgi almak fiyatları sorgulamak için yazımızı okuyabilirsiniz. Ukrayna uçak bilet fiyatları yazımızdan sonra Ukrayna tatili isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın