Ukrayna’da hangi şehire gidilir?

Ukrayna’da hangi şehire gidilir?
Ukrayna’da hangi şehire gidilir?

Ukrayna’da hangi şehire gidilir? sorusunun cevabına gelecek olursak, tatil amacınız, Ukrayna’da kalacağınız süre, Rusça ya da İngilizce bilip bilmeme durumunuza göre değişik seçimler yapabilirsiniz. Rusça ve Ukraynaca bilmiyorum, Ukrayna gezisi için hangi şehre gitmeliyim diyorsanız gidebileceğiniz 1. Şehir Odessa, 2. Şehir ise Kiev. Bu iki şehirde diğer şehirlere bakarak turist şehirler olduğu için dil problemini daha az yaşayacağınız şehirler içinde yer alıyor.

Odessa mı Kiev mi Kharkiv mi Lviv mi?

Kharkiv mi Lviv mi Odessa mı Kiev mi ?

Odessa mı Kiev mi Kharkiv mi Lviv mi?

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Odessa mı Kiev mi ya da Kharkiv mi Lviv mi Zaporijya mi Dnepropetrovsk mu? Ukrayna’da hangi şehire gidilir derseniz, Odessa deniz, kum, güneş ve gece plajlarda sabaha kadar süren plaj partilerine katılabilirsiniz. Yılın her ayı Kiev gece hayatı, dans şovları kulüpler, masaj salonlarında dinlenebilirsiniz. Kharkiv ve Lviv’de gece hayatının yanı sıra kültür tatili yapabilir, tarihi mekanları, müzeleri gezebilir, mükemmel parklarında gezebilir, en ucuz şekilde konaklayabilirsiniz. Dnepropetrovsk Zaporijya gibi şehirlerde, Kazak ve Türk kültüründen kalma tarihi yerleri gezebilir, Ukrayna’nın en güzel kızlarını görebilir, büyük ve geniş caddelerindeki halkın arasına karışarak günü geçirebilir, gece eğlencesi için Ukrayna’nın tüm şehirlerinde olduğu gibi sınırsız eğlencenin olduğu gece kulüpleri, barlar, ev partilerine katılabilirsiniz.

Ukrayna’da en iyi gece hayatı nerede?

Ukrayna’da en iyi gece hayatı nerede?

Ukrayna’da en iyi gece hayatı nerede?

Ukrayna’da gece hayatı hemen hemen tüm şehirlerde oldukça renkli ve sınırsız eğlenceler ile dolu. En iyi gece hayatı için Ukrayna’da hangi şehire gidilir? Yaz aylarında gece hayatı için birinci seçenek Odessa kenti olmalıdır. Özellikle Rusça bilmeyen Türk turistler için Odessa gece eğlencesi için en sorunsuz şehirlerin başında geliyor. Mekanlarda Türkçe menü olan restoran, bar, gece kulübü, dans show kulüp bile bulunuyor. Kış aylarında ise, Kiev, Kharkiv ve Lviv kentleri gece hayatı için tercih edilebilir. Ukrayna’ya gece hayatı için gidiyorsanız, seçim yaparken en önemli etkenlerin başında bütçeniz ve dil durumunuz geliyor. Her ne kadar Ukrayna gece hayatı için dil sorunu olmadığı, mekanlardaki Ukraynalı kızlar ve çalışanların İngilizce bildiği söylense de, başkent Kiev gece kulüplerinde bile mekanda İngilizce bilen kişi sayısı %5 i geçmez.  Bu saydığımız 4 şehirde gece hayatı için neredeyse tüm imkanları barındıran gece kulüplerine sahip.

Ukrayna’da hangi şehirde tatil yapılır?

Ukrayna’da hangi şehirde tatil yapılır?

Ukrayna’da hangi şehirde tatil yapılır?

Ukrayna’da hangi şehirde tatil yapılır? Hangi şehirde ne yapmalı? Yaz aylarında Rusça biliyorsanız, Ukrayna’nın küçük ve turist olmayan bakir kalmış kentlerinde gezerek ilgi odağı olabilirsiniz. Büyük kentlerde Ukraynalı kızlar hemen hemen her gün yabancı turistler ile iç içe oldukları için size sadece yolunacak kaz, para kaynağı gözüyle bakarken, küçük kentlerde durum bambaşka. Ülkenin küçük kasabaları ve köylerinde Ukraynalı kızların Türk erkeklerine bakış açıları bambaşka. Özellikle Türkiye, Antalya ve İstanbul şehirlerini duyduklarında sizlere hayranlıkla baktıklarını göreceksiniz. Rusça bilmiyorsanız Ukrayna tatili için büyük kentleri tercih etmenizi öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR ( yazların üstüne tıklayarak okuyabilirsiniz )

Ukrayna’ya gideceklere tüyolar

Ukrayna gece hayatı önerileri

Ukrayna sahil şehirleri

Ukrayna hakkında bilmeniz gerekenler

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın