Dünyaca ünlü Ukraynalı 10 güzel mankenler

Ukraynalı ünlü kadınlar
Ukraynalı ünlü kadınlar

Güzellikleri ile dünyanın ilgisini çeken Ukraynalı mankenler birçok erkeğin hayallerini süslüyor. Ukrayna’nın en ünlü kadınları, en güzel mankenleri, ve en çekici kızları kim sorularına cevaplar arıyoruz.

Ukraynalı mankenler

Ukraynalı mankenler

Ukraynalı mankenler

Özellikle podyumlarda birçoğunu gördüğümüz Ukraynalı en güzel mankenleri yakından tanıyalım. Birçoğu henüz 16 – 18 yaşlarında keşfedilen, dünyaca ünlü defilelerde boy gösteren bu mankenleri muhakkak görmüşsünüzdür. Birçoğunu oynadığı filmlerinden, reklamlardan ya da dünyaca ünlü erkek dergilerinden hatırlıyor olmalısınız.

Viktoriya Sasonkina

Viktoriya Sasonkina

Viktoriya Sasonkina

Odessa doğumlu model, dünyanın en iyi 20 mankeni arasında gösteriliyor. Mavi gözleri, sarışın uzun saçları ve etkileyici bakışları ile dikkat çeken ilk olarak 2006 yılında podyumlara çıktı.

Alla Kostromichova

Alla Kostromycheva

Alla Kostromycheva

Sivastopol doğumlu Alla Dünyanın en iyi 10 mankeni arasına giremese de adaylar arasına adını yazdırdı.

Snejana Onopka

Snejana Onopka

Snejana Onopka

İlk modellik deneyimine 14 yaşında başlayan, başarıyı yakalayamayan Shezhana 18 yaşında dünyanın tanıdığı bir manken haline geldi. Etkileyici fiziği ile dünyanın en etkileyici 10 mankeninden biri seçilen ve Ukrayna’nın en popüler mankeni oldu. Snezhana, Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Gucci, Lanvin, Prada, Yves Laurent, Louis Vuitton, Shiseido gibi birçok kampanyanın reklam yüzü olmayı başardı.

Natalya Piro

Natalya Piro

Natalya Piro

Kızıl saçları ve ela gözleri ile dikkatleri üstüne çeken Natalya, dünyadaki en ünlü ve seksi Ukraynalı mankenler arasında gösteriliyor.

Nataliya Gotsiy

Nataliya Gotsiy

Nataliya Gotsiy

Henüz 19 yaşında Ford Supermodel of the World yarışmasını kazanan Nataliya Ukrayna’nın en ünlü modellerinden birisidir.

Olga Kurylenko

Olga Kurylenko

Olga Kurylenko

Bond kızı rolü ile ismini duyuran Olga, Glamour, ELLE, Madame Figaro, Marie Claire ve Vogue gibi dergilerin kapak resimlerinde yer aldı. Oynadığı L’annulaire filminde cesur ve cüretkar sahneler ile podyumlardan sinemaya geçiş yaptı.

Evelina Mambetova

Evelina Mambetova

Evelina Mambetova

Siyah saçları, etkileyici yüzü ve seksi fiziği ile Evelina, 18 yaşında bir anda Ukrayna’nın en popüler modellerinden biri oldu. Moschino, Marc Jacobs, Vera Wang gibi dünyaca ünlü markalara modellikler yaptı.

Antonina Vasylchenko

Antonina Vasylchenko

Antonina Vasylchenko

Henüz 16 yaşında dünyanın önde gelen defilelerinde boy gösteren Antonina, bugün en popüler Ukraynalı mankenlerden birisi.

Masha Telna

Masha Telna

Masha Telna

Belki de dünyanın en ilginç yüz hatları ve fiziğine sahip Ukraynalı seksi mankenlerin başında geliyor Masha. Kozmik gözlü manken olarak tanınan model, ilk defilesine katıldığında sadece 17 yaşındaydı.

Ukraynalı ünlü kadınlar

Ukraynalı seksi kadınlar

Ukraynalı ünlü kadınlar

Bölgesel olarak oldukça güzel kadınlara sahip olan ülkenin, pek çok güzel kadını barındırıyor bünyesinde. Hatta ülkenin bütün kadınları güzel diyebiliriz.  Kimler var Ukraynalı ünlü kadınlar arasında, bu konuda hakkında hiç merak ettiğiniz oldu mu? Ukraynalı güzel ve seksi kadın modeller, şarkıcılar kim? Gelin sizlere bir liste yapalım. En azından bu konudaki merakınız (var ise, ya da oluşur ise) giderilsin. Aşağıdaki liste, Ukrayna’nın en güzel kadınlarının listesi olarak çıkıyor karşımıza.

Ani Lorak
Anna Zakusylo
Irina Zhuravskaya
Nadezhda Granovskaya
Katheryn Winnick
Mika Newton
Olesya Stefanko
InnaTsimbaluk
Marina Petrenko
YuliaPinchuk
ViktoriyaSasonkina
AnnaZayachkivska
AnastasiyaBozhkova
KristinaOparina
KristinaStoloka
Anna Bessonova
Chantal Kreviazuk
Dasha Astafieva
Milla Jovovich
Inna Tsymbalyuk
Ruslana
Tina karol

Şeklinde bir sıralama ile ilerliyor. Ukrayna’nın en güzel kadınları listesi o kadar kalabalık ki, bu konuda gerçekten çok zor durumda kalıyoruz seçim yaparken. Bütün kadınlar güzel, bütün kadınlar farklı. Yukarıda yer alan listede ise Ukrayna üzerinde yer alan farklı sektörlerde kendini ünlü etmiş ve meşhur olan güzel kadınlar var. Modacıdan, sunucuya, güzellik yarışması derecesi almış kadınlardan, gazeteciye varıncaya kadar geniş bir liste bulunuyor elimizde. Bu listeyi de yukarıdaki şekillerde ön plana çıkarabiliyoruz.

İlginizi çekebilecek yazılar:

Ukraynalı kızlar

Ukraynalı Kızlar

 

Ukraynalı kadınların özellikleri

Ukraynalı kadınların özellikleri

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın