Vodka bar Kiev

Vodka Bar Kiev
Vodka Bar Kiev

Vodka bar Kiev night kulüpleri içinde en ilginç ve deyim yerindeyse en izbe mekanlardan birisidir. 2 katlı mekanda alt katta 8 10 masa ve çok uzun bir bar bulunmaktadır. Genelde bar sandalyelerinde oturarak vakit geçirebilirsiniz. Mekan her ne kadar izbe olsa da, eğlenceli olduğu kadar enteresan da bir gece kulübü.

Vodka bar

Vodka Bar

Vodka Bar

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Ukrayna Rehberlik Hizmetleri

Kiev gece hayatı google aramalarında üst sıralarda yer aldığı için özellikle Türk turistlerin çoğunlukla tercih ettiği mekan haliyle eskort kızların da piyasa yeri olmuş. Ukraynalı güzel kadınlar, İngiliz Alman, Arap ve Türk sarhoş turistler ve sınırların olmadığı bir eğlence.

Vodka bar yorumları

Vodka Bar Kiev

Kiev vodka bar yorumları

Vodka bar yorumları içinde öne çıkan şey ise, mekanda sigara ve nargile de içilmesinden dolayı havasız bir ortam. 1 2 saatten fazla durduğunuzda özellikle sigara içmiyorsanız rahatsız olmamanız mümkün değil. Bunun yanı sıra sarhoş Ukraynalı kadınların da kendilerinden geçip dağıttıkları bir ortam.  Mekanda sürekli bir kargaşa havası mevcut, dans pisti olmadığı için insanlar üst üste dans ediyor neredeyse. Bu zaman zaman kavgalara da neden oluyor. Güvenliğin de yeterli olmadığı mekan bu sebeple çok güvenli değil. Kiev gece hayatı mekanları arasında tavsiye etmeyeceğimiz bir yer. Vodka bar gelen yorumlar ve eleştiriler de bu yönde bizi doğruluyor

Vodka bar fiyatlar

Vodka bar fiyatlar Kiev standartlarının oldukça altında. Ukrayna Kiev geneli fiyat kalite kıyaslaması yapıldığında içki rakamları ve ödeyeceğiniz hesap gayet makul olur. Fakat son zamanlarda özellikle Türk turistlerin yoğun ilgi göstermesinden sonra fiyatlarda biraz yükselme olduğu gözlemleniyor. Giriş ücreti ise hafta içi 50 Grivna hafta sonu ise 100 Grivna. Yani 4 dolar ile 8 dolar gibi fiyatlara karşılık geliyor. Mekan haftanın her günü açık ve her günü yoğunluk yüksek. Şehirdeki gezgin turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bir mekan olması nedeniyle mekanda enteresan kişilerle de tanışabilirsiniz.

Mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmanıza gerek yok. Mekanda masalar genelde boş oluyor, ya da masa tutmak isterseniz oturan kişileri kaldırıyorlar. Masalar çok lüks değil, bununla birlikte masa için ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz sadece masada şişe açtırmanız yeterli.

Maidan Nezalezhnosti, 2, Kyiv, Ukrayna

https://vk.com/id169703255

Şehirdeki diğer mekanlar için Kiev gece hayatı ve kulüpleri yazımızı okuyabilirsiniz.Ülke genelinde eğlence hayatı ve yorumları hakkında yazımız için Ukrayna gece kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın