Xiaomi fiyatları

Xiaomi Fiyatları
Xiaomi Fiyatları

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasında 4. Sırada olan, son zamanlarda Türkiye’de de çok yaygın şekilde satışı ve kullanımı yaygınlaşan Xiaomi fiyatları ve modelleri hakkında inceleme yazımıza başlarken, ben de bir Mi Max kullanıcısı olarak telefonlar fiyat / kalite bakımından çok başarılı olduğunu söyleyerek başlayabiliriz. Her ne kadar bazı kişiler Xiaomi markasını Çin malı telefon olarak adlandırsa da, kullanıma başladıktan sonra ödediğiniz paranın her kuruşunu hak ettiğini söyleyebiliriz. Son zamanlarda özellikle uygun fiyatları yüzünden yurtdışından xiaomi telefon siparişi verme ya da Ukrayna’dan xiaomi telefon satın almak aramaları ilgi çekiyor.

Xiaomi telefon fiyatları

Türkiye’de özellikle online alışveriş sitelerinde daha yoğun şekilde satılan Xiaomi marka telefonlar, Teknosa, Medyamarket gibi büyük elektronik marketlerin de stantlarında yerini aldı.

Xiaomi Mi Note 2 Ukrayna fiyatları ise dünyanın şu anda en iyi telefonu olarak nitelendirilen model her ne kadar pahalı olsa da piyasadaki en performanslı Android telefon olması nedeniyle aslında pahalı değil 730 $ karşılığı yaklaşık 2.500 TL. 64 Gb hafızası, 6gb ram ve 22.5 MP ön ve 8 MP arka kamerası, 4070 MAH lık bataryası ile adeta telefon piyasasına şimşek gibi girdi.

Xiaomi Mi Note 2 Ukrayna fiyatları

Xiaomi Mi Note 2 Ukrayna fiyatları

En yoğun ilgi gören modeli olan Xiaomi Redmi 4 Ukrayna fiyatları 430 TL ile 500 TL arasında GB ve renk farkı olarak değişiyor. Redmi 4A 16 Gb 32 Gb 64 Gb gibi seçenekleri, beyaz, gri, siyah gibi renk seçenekleri bulunuyor.

Xiaomi Redmi 4 Ukrayna fiyatları

Xiaomi Redmi 4 Ukrayna fiyatları

Yine bir diğer yoğun ilgi gören model ise Xiaomi Mi Max modeli. 5 inçlik ekran ve 4700 lük bataryası 4 GB ram ile ile dikkat çeken Xiaomi Mi Max Ukrayna fiyatları ise 800 TL ile 1.100 Tl arasında değişmektedir. 32 GB’dan 128 GB’a kadar olan hafızası ve 6GB ram seçeneği bu fiyatlardaki değişkenliği sağlamaktadır.

 Xiaomi Mi Max Ukrayna fiyatları

Xiaomi Mi Max Ukrayna fiyatları

Xiaomi Mi 5 Plus Ukrayna fiyatları ise 429 $ ile 484 $arası değişmektedir. Bu model de firmanın en tutulan modellerinden birisidir. Mi 5 32, Mi 5 64, Mi 5 plus 64 128 gb gibi seçenekleri bulunan modelin, 6 gb ram, firmanın tüm modellerinde olduğu gibi çift sim kart desteği bulunmaktadır.

Xiaomi Mi 5 Plus Ukrayna fiyatları

Xiaomi Mi 5 Plus Ukrayna fiyatları

Xiaomi televizyon fiyatları

Xiaomi televizyon fiyatları

Xiaomi televizyon fiyatları

Son zamanlar markanın en çok ilgi çeken ürünlerinden biri. Mi Tv 3, Mi Tv 3S modellerinin fiyatları ise ekran boyutuna göre değişiyor. 43 inçten başlayan, 48 inç, 55 inç, 60 inç ve 65 inç smart 4k Curved modelleri bulunmaktadır. 538 $ dan başlayan Ukrayna Xiaomi televizyon fiyatları 65” inç seçeneği olan 2.346 $ a kadar çıkmaktadır.

Xiaomi notebookları

Xiaomi notebook fiyatları

Xiaomi notebook fiyatları

Firmanın öne çıkan ürünleri arasında. Henüz sadece 3 tane modeli olsa da gerek Türkiye’de gerekse tüm dünyada Xiaomi notebook fiyatları araştırması hızla yükselmeye başladı. 653 $ ile 1.020 $ arasında değişen fiyatlar, i5, i7 işlemci seçenekleri 128 256 SSD disk seçenekleri, 13.3 inç ve 12.5 inç ekran büyüklüğü seçenekleri ile ön plana çıkıyor.

 

Xiaomi Fiyatları Ukrayna

Xiaomi Fiyatları Ukrayna

En ucuz Xiaomi Fiyatları

En ucuz Xiaomi Fiyatları

Diğer bir konumuz olan Ukrayna’da Iphone fiyatları başlıklı makalemizi de okuyabilirsiniz.

Firmanın tüm modelleri ve detaylı bilgi için: http://www.mi.com/ua/

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın