Zaporijya araç kiralama

araç kiralama Zaporijya
Zaporijya araç kiralama

Özellikle 80 km uzağındaki havaalanı kapandıktan sonra Türk turistler için daha önem kazanan, Türk Hava Yolları, Pegasus ve Atlas Jet’in Türkiye’den direk uçuşları olan Zaporijya kentinde, rent a car firmaları arayışına da ilgi arttı. Zaporijya araç kiralama hizmeti veren firmalarda bu ilgiden kendi üstlerine düşen payı görmeye başladılar. Zaporijya havaalanı çok küçük olması ve havaalanında herhangi bir araç kiralama firmasının olmamasından dolayı araba kiralamak isteyen Türk turistler arayışlarını şehir merkezinde karşılıyorlar.

Zaporozhye rent a car

rent a car Zaporozhye

Zaporozhye rent a car

Tüm Ukrayna şehirlerinde olduğu gibi kentte araba kiralama üstüne çalışan firmalar bulunmakta. Dünya genelinde faaliyet gösteren Budget, Avis, Europacar, Hertz, Rental gibi firmaların yanı sıra Zaporozhye rent a car firmaları içinde yerel Ukrayna firmaları da mevcut. Yerel firmalardaki araç kiralama bedelleri her ne kadar daha düşük olsa da, Rusça bilmiyorsanız bu firmalardan araç kiralama imkanınız neredeyse yok denecek kadar az. Bu firmalarda İngilizce bilen personel bulmanız çok az. Bu sebeple internet üzerinden Zaporijya araç kiralama için rezervasyon yapabilir, aracınızı istediğiniz yerde teslim alabilirsiniz. Bu firmalar havaalanına da araç teslimi yapmaktadır.

Zaporizhia araç kiralama

araç kiralama Zaporizhia

Zaporizhia araç kiralama

Fiyatlara gelecek olursak Zaporizhia araç kiralama binek tipi ekonomik günlük araç kiralama ücretleri kısa dönem kiralamalarda günlük 25 $ dan başlayıp 40 $ a kadar yükselmektedir. Orta sınıf otomatik vites araç kiralamalar ise 40 $ dan başlayıp 80 $ a kadar çıkmaktadır. BMW AUDI VOLVO MERCEDES gibi üst sınıf araç kiralamaları ise 100 $ ile 150 $ arasında değişmektedir.  Ayrıca daha lüks sınıfta araçlar kiralamak isteyen müşteriler için özel oto galeriler de var. Buralardan Porche, Range Rover, Audi Q7, Lamborgini, Ferrari Bentley gibi marka araçlar kiralayabilirsiniz. Bu tür lüks araçların fiyatları ise günlük olarak 500 $ dan başlamaktadır. Zaporijya araç kiralama alternatifleri içinde en çok tercih edilen ekonomik sınıfı araçlardır.

Zaporijya rent a car firmaları

rent a car firmaları Zaporijya

Zaporijya rent a car firmaları

Kentte araç kiralama yapmak için şehrin en ünlü ve en büyük cadde ve bulvarlarından birisi olan Lenin caddesi üzerinde birçok Zaporijya rent a car firmaları  için alternatif yerler mevcut. Burada bulunan firmalar içinde ekonomik, orta sınıf, lux ve VIP araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Şehirde araç kiralama, rehberlik hizmetleri, ticaret ya da konaklama ile ilgili her türlü ihtiyacınız da sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Türkçe ve İngilizce konuşan rehberlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Zaporijya araç kiralama yapmadan önce Ukrayna genelinde araç kiralama işlemleri için yazdığımız makaleyi okumadan araç kiralamamanızı tavsiye ederiz.

Ukrayna araba kiralamak

Yoruma cevap ver

× Whatsapp üzerinden ulaşın