Zaporijya havaalanı transfer

Zaporijya havaalanı transfer
Zaporijya havaalanı transfer

Şehirdeki havalimanın kapanmasından sonra Zaporijya havalimanı transfer aramaları da oldukça çoğaldı. Ukrayna havaalanları içinde Türkiye’den en çok uçuş alanların başında Zaporijya havalimanı geliyor. Pegasus, THY, Atlas Jet gibi birçok firma Türkiye üzerinden Zaporijya kentine uçuşlar yapıyor. Türkiye’den günde 3 adet uçuş bulunmaktadır. Zaporijya havalimanı üzerinden Dnipro kentine geçmek isteyen yolcularımız için de transfer hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Zaporijya havalimanı transfer

Zaporijya havalimanı transfer

Zaporijya havalimanı transfer

Özellikle ucuz Ukrayna uçak biletlerinin birçoğunun bu şehre olması Zaporijya havalimanı transfer ihtiyaçlarını da ön plana çıkartıyor. Havalimanından şehir merkezine servis, otobüs olmaması, havaalanının merkeze uzak olması da bu ihtiyacı doğuruyor. Ayrıca havalimanı çıkışındaki taksicilerin fahiş fiyatlar istemesi, İngilizce bilmemesi ve birçok dolandırıcılığa karışmaları da faktörlerden bir tanesi. Zaporijya havalimanına en yakın şehirlerden birisi olan Dnipro’ya transfer yapmak isteyen yolcular için özel taksiler VIP transfer seçenekleri bulunmaktadır. Taksiler için istenen yüksek fiyatlar, kötü araçlar, dil bilmeyen şoförler büyük bir problem oluşturuyor. Bazı Türk turistlerden duyduğumuz olaylara göre de, havalimanı dışında bekleyen taksiler 100 dolar fiyat vermektedir. Burada VIP transfer hizmeti almanız sizin için en ideali olacaktır. Havaalanı çıkışında sizi karşılayan, İngilizce ve Türkçe bilen VIP servis araçlarımız ile güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Zaporijya havaalanı Dnipro ulaşım

Zaporijya havaalanı Dnipro ulaşım

Zaporijya havaalanı Dnipro ulaşım

Ukrayna’ya geldiniz ve Zaporijya havaalanı üzerinden Dnipro şehrine ulaşım alternatiflerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Zaporijya havalimanı merkeze 20 km uzaklıkta, Dnepropetrsovk şehrine ise 98 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Havaalanından taksi ile Dnipro kentine gitmek en mantıklı çözümlerden bir tanesi. Çünkü otobüs ile gitmek istediğinizde bu yolculuk yaklaşık 2 saati geçiyor. Otobüsler de günün her saati bulunmadığı gibi, çok zahmetli bir yolculuk olacaktır sizin için. Ayrıca yolların da oldukça bozuk olduğunu hesaba kattığımızda Ukrayna geziniz tatsız bir şekilde başlasın istemezsiniz. Dnepropetrsovk kentine ulaşım için Zaporijya havalimanını kullandıysanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlar, konforlu araçlarımız ile güvenli bir şekilde transferlerinizi yapabiliriz.

Zaporijya havaalanı VIP Transfer

Zaporijya havaalanı VIP Transfer

Zaporijya havaalanı VIP Transfer

Zaporijya havaalanı üzerinden Ukrayna gezinizi arkadaş grupları, ya da kalabalık olarak yapıyorsanız VIP transfer hizmetimiz de bulunmaktadır. 4-7 kişilik VIP Mercedes VITO ya da benzer araçlarımız ile şehir merkezine ya da Dnipro kentine ulaşım sağlamaktayız. Daha kalabalık gezileriniz için de 20 kişilik minibüslerimiz bulunmaktadır. Özel konuklarınızı Zaporijya havaalanında karşılama, otel ya da konaklama hizmeti sunma, transfer gibi ihtiyaçlarınızda Türkçe bilen rehberlerimiz bulunmaktadır.

Zaporijya havaalanı transfer, taksi ve ulaşım ihtiyaçlarınız için +38 073 403 89 82 numaralı telefondan bizleri arayabilir  ya da Whatsapp Viber üzerinden yazarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Fiyat almadan önce geleceğiniz tarihi kesinleştirmiş ve bilet almış olmanız gerekmektedir.

Dnipro ya da Zaporijya kentinde Türk, Ukraynalı kadın veya erkek Türkçe bilen rehber arıyorsanız aşağıdaki resme tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Dnipro Dnipropetrosvk Rehberi

 

Yoruma cevap ver

Whatsapp üzerinden ulaşın